Akıllı TelefonAndroidCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriRedmiXiaomi

Redmi Turbo Serisi Duyuruldu, Performans Arayanlara Duyurulur

Redmi Turbo serisi bugün resmen duyuruldu. Xiaomi'nin yan markası, ürün çeşitliliğini daha da arttırmaya çalışıyor.

Redmi başkanı Thomas Wang, Xiaomi markasının Turbo adlı yeni seriyi piyasaya sürdüğünü açıkladı. K ve Note serileri arasında yer alacaklar ve tamamen performansa odaklanacaklar. İlk üyesi Redmi Turbo 3 olarak adlandırılacak ve Redmi Note 13 Turbo için yeni bir isim olabilir.

Uzun bir gönderide ve ardından sosyal medyada soru-cevap oturumunda Wang, Turbo’nun arkasındaki fikri açıkladı: “orta seviye pazarı yeniden şekillendirecek” bir dizi telefon olacak.

Görünüşe göre, K serisi “amiral gemisi katili” cihazlar olarak kalacak, yeni seri ise performansa odaklanarak onların altında konumlanacak, Note serisi ise daha iyi kamera kurulumlarıyla dengeyi sağlayacak.

Serideki ilk telefon Turbo 3 çünkü markanın portföyündeki üçüncü telefon ve daha düşük bir fiyata ham performans sunmayı amaçlamakta ilki Redmi Note 11T Pro idi ve ardından Note 12 Turbo geldi, fakat açıkça Note 13 Turbo gelmeyecek. Thomas Wang’ın Çinli izleyicilerle konuşması ve Poco serisinin Çin’de sunulmaması nedeniyle telefonun Poco F6 olarak piyasaya sürülüp sürülmeyeceğine dair herhangi bir açıklama yapılmadı.

Bu yeni seri muhtemelen Xiaomi portföyünü daha da kafa karıştırıcı hale getirecek, ancak en azından yeni bir Redmi Note görmüyoruz – 11 serisi 18 farklı modele sahipken 12 serisi biraz daha mütevazıydı ve “yalnızca” 13 farklı model vardı.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
1
Başa dön tuşu