AndroidGüncel Teknoloji HaberleriRedmiTabletXiaomi

Redmi Pad SE 8.7 Resmen Sızdırıldı

Redmi Pad 8.7 modeli resmen sızdırıldı. Cihaz, özellikle küçük boyutlu tablet severler için ilaç gibi olacak.

Xiaomi‘nin Redmi Pad SE 8.7 4G adında yeni bir tablet geliştirdiğini bildirmiştik. Artık tabletin gerçek bir görüntüsüne sahibiz. Bu da yeni Redmi Pad SE 8.7’nin yakın zamanda resmi olarak tanıtılacağını gösteriyor. Küçük boyutlu Pad SE 8.7’nin ne zaman tanıtılacağı merakla bekleniyor. Yeni tablet, kullanıcıların alabileceği iyi bir fiyata satılırsa satış rekorları kırabilir. Tabletin iki önemli özelliği küçük boyutu ve 4G bağlantılarını destekleyebilmesi. Tabii küresel pazara 4G desteğiyle gelir mi bilemeyiz.

Redmi Pad SE 8.7 Sızdırıldı

Redmi Pad SE 8.7’nin gerçek görüntüsüne sahibiz ve bu cihazın varlığını resmi olarak onaylıyoruz. Şimdi ise sızdırılan cihazın görüntüsü bize bazı ipuçları veriyor. Elbette bu görüntü çok kaliteli değil ancak cihazı canlı olarak görebiliyoruz.

Elde ettiğimiz görselde “cihaz adı” kısmında tabletin modeli yazıyor. Sızdırılan görüntü aynı zamanda Pad SE 8.7’nin 64GB dahili depolama alanına sahip olacağını da gösteriyor. Kutudan Android 14 tabanlı HyperOS ile çıkacak tabletin dahili model numarasının “N85” olduğu ortaya çıktı. Bunun dışında cihazın önceki Redmi Pad SE ile benzer özelliklere sahip olması bekleniyor. Ancak Xiaomi’nin bazı değişiklikler yapmış olabileceğini de unutmamak gerekiyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
1
+1
3
+1
1
+1
2
+1
0
+1
2
+1
2

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu