Güncel Teknoloji HaberleriRedmiTabletXiaomi

Redmi Pad Pro Çok İddialı Gelecek

Redmi Pad Pro hakkında bilgiler geldi. 10 Nisan'da duyurusu gerçekleşecek olan tablet daha sonra POCO markası altında çıkış yapacak.

Xiaomi‘nin yan markası Redmi, Redmi Turbo 3’ü Çin’de 10 Nisan’da duyuracağını doğruladı. Marka ayrıca aynı etkinlikte Redmi Pad Pro tabletin de gelişini göreceğini açıkladı. Bu, şirketin geçmişte piyasaya sürülen Redmi Pad ve Redmi Pad SE’den sonra üçüncü Redmi markalı tableti olacak. İşte Pro versiyonundan neler bekleneceğine bir bakış.

Redmi Pad Pro, görselde de görülebileceği gibi klavye ve kalem gibi aksesuar desteğiyle gelecek. Cihazın arka panelinde iki kamera halkası bulunurken kenarlarında dört hoparlör, bir USB-C bağlantı noktası ve 3,5 mm ses girişi yer alıyor gibi görünüyor. Siyah, beyaz ve açık mor gibi tonlarda gelecek.

Kaynak Digital Chat Station’ın Weibo gönderisine göre tablet, 2,5K çözünürlük ve yüksek yenileme hızı sunan 12,1 inç LCD panele sahip. Telefon 10.000mAh batarya ile birlikte gelecek. HyperOS tabanlı Android önceden yüklenmiş olarak gelecek. Sızıntı yapan kişi ayrıca Redmi Pad Pro’nun yaklaşık 650.000 AnTuTu puanına sahip 4nm yonga setine sahip olduğunu da ortaya çıkardı. Redmi, Pad Pro’nun teknik özellikleri hakkında henüz herhangi bir bilgi açıklamadı.

Geçmişte piyasaya sürülen Poco cihazlarının çoğu, Redmi cihazlarının yeniden adlandırılmış veya değiştirilmiş versiyonları. Raporlar, Poco’nun Redmi Turbo 3’ü küresel pazarda Poco F6 olarak yeniden adlandırılacağını gösteriyor. Görünüşe göre cihaz, Poco’nun küresel pazardaki ilk tableti olarak piyasaya çıkabilir.

İlk olarak EEC sertifikasyon platformunun veritabanında 2405CPCFBG model numarasına sahip bir Poco tablet tespit edildi. FCC yetkilisi geçen hafta Poco’nun muhtemelen yakında çıkacak bir tablet için kalemini onayladı. Bunu kanıtlayacak somut bir kanıt olmasa da ilk Poco tableti muhtemelen Redmi Pad Pro’yu temel alabilir. Poco tablet hakkında bilgi edinmek için gelecek raporların beklenmesi tavsiye ediliyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu