Redmi K70 Tanıtım İçin Artık Hazır, Türkiye’ye Gelecek

Redmi K70 modeli tanıtım için hazır için görünüyor. Redmi çok yakında K70'in detaylarını açıklamaya başlayacak.

Redmi‘nin pazarlama departmanı genel müdürü Wang Teng, Redmi K70 için şu anda birçok içeriğin yer alacağı bir pazarlama kampanyası başlatmaya hazırlandığını belirten bir mesaj yayınladı. Redmi K70’in önümüzdeki hafta duyurulması bekleniyor. Seride standart modele bir de Pro versiyon eşlik edecek.

Redmi muhtemelen ilk olarak akıllı telefonların çeşitli özelliklerini ortaya koyan bir dizi poster yayınlanacak. Xiaomi ve Redmi yıllardır bu stratejiyi zaten izliyor. K70 serisinin yeni yılla birlikte ülkemizde POCO F6 ve F6 Pro ismiyle satışa sunulacağını bir kez daha hatırlatalım.

Redmi K70 Serisi Özellikleri

Şu ana kadarki sızıntılara göre K70 serisinde K70, K70 Pro ve K70E olmak üzere üç model yer alacak. K70 ve K70 Pro akıllı telefonlar metal orta çerçeveye sahip olacak ve 120 watt şarj desteği sunacak. Redmi K70E, plastik bir orta çerçeveye sahip olacak ve 90 watt şarj desteğiyle geliyor.

K70, Qualcomm Snapdragon 8 Gen2 platformuyla donatılacak. K70 Pro, Qualcomm Snapdragon 8 Gen3’ten güç alacak. K70E’nin işlemci biriminde ise MediaTek Dimensity 8300 yer alacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu