Akıllı TelefonAndroidGüncel Teknoloji HaberleriRedmiXiaomi

Redmi K70 ve RedmiBook 2024, HyperOS Sayesinde Kusursuz Bağlanıyor

Yeni Redmi K70 ve RedmiBook 2024 dizüstü bilgisayarın HyperOS kullanarak neler yapabileceği görseller eşliğinde anlatıldı.

Redmi K70 akıllı telefon serisinin ve RedmiBook 2024 dizüstü bilgisayarların dün duyurulmasının ardından, Redmi markasının Genel Müdürü Xiaomi Grup Başkanı Lu Weibing, HyperOS ile birlikte olası kullanım durumlarını açıklayan birkaç resim yayınladı. Kıdemli yönetici yeni arayüz sürümü ve ekosistemler arasındaki bağlantı sayesinde şu açıklamada bulundu.

“Xiaomi HyperOS Connect, kullanıcı odaklı bağlantı, cihazlar arası işbirliği ve ekranlar arası kesintisiz içerik aktarımı sunmakta.”    Lu Weibing

Redmi K70, HyperOS ile Kusursuz Bağlanıyor

HyperOS çalıştıran akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar, tek bir panoya, cihazlar arasında hızlı içerik aktarımına ve herhangi bir cihazdaki uygulamaları uygun bir ekranda çalıştırma işlevine sahip olacak.

Dizüstü bilgisayarınızdan akıllı telefonunuzun kamerasını başlatabilir, arama yapabilir, kablosuz bağlantı ayarlarını ve kulaklıkları yönetebilirsiniz. Ayrıca gerekirse akıllı telefonunuza klavye ve fare bağlayabileceksiniz.

Redmi K70 HyperOS
Redmi K70 HyperOS

Redmi K70 serisi modeller tanıtıldıktan hemen sonra Çin’de satışa sunuldular. Serinin yeni yılla birlikte POCO markası altında yeniden isimlendirilmesi bekleniyor. Redmi K70’in POCO F6 Pro, Redmi K70E’nin ise POCO F6 ismiyle çıkış yapması bekleniyor.

POCO F6 serisi Türkiye’de satışa sunulacak. Öte yandan Pro modelde Snapdragon 8 Gen 2, K70E modelinde ise MediaTek Dimensity 8300 Ultra işlemci birimleri yer alıyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu