Akıllı TelefonAndroidCep TelefonuGüncel Teknoloji Haberlerirealme

realme C65 Tüm Detaylarıyla Karşımızda

realme C65 tüm detaylarıyla karşımızda. Cihazın tasarım detayları dahil olmak üzere pek çok tarafı hakkında bilgiler paylaşıldı.

Bir hafta önce birçok otorite tarafından sertifikalandırılan realme C65, 2 Nisan’da tanıtılacak ve iki gün sonra da Vietnam’da satışa sunulacak.

Bu açıklama realme Başkan Yardımcısı Chase Xu’nun X’teki bir gönderisinden geldi. Kendisi, realme C65’in herhangi bir zaman çerçevesi belirtmeden Vietnam’daki ilk çıkışından sonra Endonezya, Bangladeş, Malezya, Filipinler ve “diğer ülkelerde” de piyasaya sürüleceğini söyledi.

realme, C65’in teknik özelliklerini ayrıntılı olarak açıklamadı ancak Vietnam şubesi, Instagram ve Facebook hesaplarındaki çok sayıda gönderi aracılığıyla akıllı telefonun siyah ve mor renklerde geleceğini ve arka tarafında dikey kamera kurulumuna sahip olacağını açıkladı.

realme C65’in arka paneli Samsung Galaxy S22’yi andırıyor ve sosyal medya paylaşımlarından biri onun da kahverengimsi bir renkte geleceğini öne sürüyor.

realme C65, ortalanmış delikli bir ekrana sahip olacak ve ilk kez realme 12 5G’de gördüğümüz Dinamik Düğme özelliğiyle gelecek.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu