Giyilebilir TeknolojiGüncel Teknoloji HaberleriOPPOrealme

Realme Buds Air 5 Serisi Küresel Pazara Açılıyor

Realme Buds Air 5 serisi küresel pazara açılıyor. Oppo’nun daha genç odaklı ve erişilebilir markası Realme, sınırları zorlamaya devam ediyor.

Realme 11 serisi Mayıs ayında geri geldi ve sahneyi yeni kulaklıklarla paylaştılar. Bugün, sesli giyilebilir cihazların 23 Ağustos’ta ilk uluslararası pazarına ulaşacağını öğrendik – Realme 11 5G ve Realme 11x 5G ile birlikte Hindistan’da piyasaya sürülecek.

Sadece iki gün içinde Realme, kulaklıkğın Hindistan’a geleceğini ilk kez açıkladı ve bugün farklı bir boyuta, LED yerleşimine ve süslü mavi renge sahip başka bir kasa gördük – bu kesinlikle Buds Air 5, muhtemelen bir sonraki model.

Buds Air 5 Pro, 11 mm woofer’lara ve 6 mm düzlemsel sürücülere (ANC destekli) sahip ve yüksek çözünürlüklü LDAC codec bileşenine sahip. Tere ve ara sıra meydana gelen yağmur duşuna karşı su sıçramasına karşı korumalı ve Realme, altı mikrofon (her kulaklıkta üç adet) sayesinde 50 dB’ye kadar gürültüyü izole edebileceklerini iddia etti. Pil ömrü, ANC kapalıyken 11 saat veya şarj kutusuyla 40 saat olarak test edildi.

realme buds air 5

En çok merak edilen kısım ise fiyatlandırma. Bu kulaklıklar Çin’de halihazırda satılıyor ve fiyatlandırması ise 60 dolar. Güncel kurla birlikte 1626₺ yapıyor fakat fiyatın değişebileceğini de unutmamak gerek.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Başa dön tuşu