Akıllı TelefonAndroidCep TelefonuGüncel Teknoloji Haberlerirealme

realme 12 Pro+ Severler Yeni Seçeneğe Bayılacak

realme 12 Pro+ severler yeni seçeneğe gerçekten bayılacak. Üreticiler arasında pek kullanılmayan fakat çok sevilen kapak türü geliyor.

realme, realme 12 Pro serisi akıllı telefonlarını piyasaya sürdü. Şimdi realme Avrupa CEO’su Francis Wong, şeffaf arka panele sahip realme 12 Pro+’ın görüntüsünü paylaştı.

realme yöneticisi akıllı telefonun adını açıkça açıklamadı. Görüntüden realme 12 Pro+ olduğu anlaşılıyor. Cihaz, Altın rengiyle vurgulanan dairesel bir kamera modülüne sahip ve periskop merceği de dahil olmak üzere üç sensöre ev sahipliği yapıyor. Sensör yerleşimi de 12 Pro+’a benzer.

realme yöneticisi akıllı telefonun adını açıkça açıklamadı. Görüntüden 12 Pro+ olduğu anlaşılıyor. Cihaz, Altın rengiyle vurgulanan dairesel bir kamera modülüne sahip ve periskop merceği de dahil olmak üzere üç sensöre ev sahipliği yapıyor. Sensör yerleşimi de 12 Pro+’a benzer.

Görüntüde şeffaf bir arka panele sahip model ortaya çıkıyor. Dahili bileşenler kamera modülünün altında ve ayrıca çevredeki alanlarda görülebilir. Bu arada, arka panelin geri kalanı dahili olarak pek bir şey göstermiyor gibi görünüyor. realme, modelin dbu versiyonunu sınırlı miktarlarda piyasaya sürebilir. Wong, gönderisinde kullanıcılardan cihazı ilk olarak nerede piyasaya süreceklerini önermelerini istiyor. Resmi lansmanı bu ay olduğundan Çin pazarında da duyurulmasını bekleyebiliriz.

realme 12 Pro+, Hindistan’da Navigator Bej ve Denizaltı Mavisi renk seçenekleriyle sunulmakta. Cihazın temel özellikleri arasında 120Hz yenileme hızına sahip 6,67 inç FHD+ kavisli OLED ekran yer alıyor. 12 GB’a kadar RAM ve 256 GB depolama alanıyla birlikte Snapdragon 7s Gen 2 SoC ile donatılmıştır. Akıllı telefon, 67W şarj desteğine sahip 5.000mAh batarya ile destekleniyor. Cihazda 64MP periskop lensle eşleştirilmiş 50MP birincil kamera ve 8MP ultra geniş açılı ünite bulunuyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
1
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu