Oyun HaberleriPlayStation

PS Plus Premium Kasım Ayı Oyunları Belli Oldu

PS Plus Premium Kasım ayı oyunları belli oldu. Geniş bir kategoriye yer verecek olan bu ayda aboneler memnun olacak.

Sony, en yeni PS Plus Premium oyun Kataloğu ile bu Kasım ayında oyun bolluğu sunmaya hazırlanıyor. Bu ayki seri, Ekstra ve Deluxe seviye aboneler için patlayıcı soygunlar, zombilerde hayatta kalma, mekanikler ve daha fazlasının bir karışımını vaat ediyor.

Saldırının başında PS Plus Premium üyelerine özel olarak ilk günde çıkacak bir yıkım soygunu macerası olan Teardown var. Stratejik soygunlara dalın, kaba kuvveti serbest bırakın ve tamamen yok edilebilir bir ortamda geçen etkileşimli bir kaosta gezinin. Oyun, oyuncuların duvarları patlatabilecekleri, düşmanları zekalarıyla alt edebilecekleri ve cesur kaçışlar gerçekleştirebilecekleri esneklik ve acil oyun tarzının benzersiz bir karışımını sunuyor.

Dizide ayrıca oyuncuları bir zombi kıyametinin içgüdüsel yakın dövüş mücadelesine sürükleyen bir aksiyon RPG’si olan Dead Island Riptide Definitive Edition da bulunuyor. Yeniden düzenlenmiş sürüm, gelişmiş görsellere ve daha önce yayınlanmış tüm DLC’lere sahip olup, yoğun bir işbirliği deneyimi sağlar.

Beğenilen aksiyon RPG oyunu Dragon’s Dogma: Dark Arisen, 1080p HD grafiklerde heyecan verici savaşlar ve kapsamlı bir açık dünya macerasıyla muzaffer bir geri dönüş yapıyor. Tüm DLC’lerin dahil olması, onu sürükleyici macera hayranlarının mutlaka oynaması gereken bir oyun haline getiriyor.

Mobile Suit Gundam: Extreme vs. Maxi Boost On, 36 başlıktan 180’den fazla kostümün yer aldığı yoğun 2’ye 2 takım savaşlarıyla savaş alanını kasıp kavuruyor. Arcade oyunu, bu ev konsolu limanında heyecan verici mobil kıyafet savaşı vaat ediyor.

Dizideki diğer oyunlar arasında Superliminal, Eiyuden Chronicle: Rising, Nobunaga’s Ambition: Taishi, Alternatif Jake Hunter: Daedalus The Awakening of Golden Jazz ve River City Melee Mach!! yer alıyor. Basit kontroller, ikincisini kaotik çok oyunculu eğlence için mükemmel kılıyor.

Şaşırtıcı bir şekilde, PlayStation Plus Oyun Kataloğu’nda beklenmedik bir eklenti de yer alıyor: 2009 filmini temel alan bir PSP oyunu olan Disney’s Up. Teardown şimdiden heyecan yarattı ve serinin geri kalanı 21 Kasım’da çıkacakken, PlayStation Plus aboneleri bu Kasım ayında heyecan verici bir yolculuğa çıkacak.

 

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu