Akıllı TelefonAndroidGenelGoogle

Project Tango Lenovo Phab 2 Pro satışa sunuluyor!

Google’ın en önemli mobil projesi Android İşletim Sistemi diğeri ise kesinlikle Project Tango’dur” demişti Google kurucu ortağı Sergei Brin. Bu projenin ne olduğunu bilmeyenler için hemen bir hatırlatma yapalım. En basit tabirle Google Project Tango cep telefonu ile sanal gerçeklik ve gerçek dünyayı birleştirmeyi amaçlıyor. Bunu farklı bir kamera yoluyla gerçekleştiren bu projede en önemli unsur insanın sanal dünyada çevre ile etkileşime geçebilmesi. Uzun süredir beklenen ve sürekli ertelenen Project Tango Lenovo Phab 2 Pro ile hayat bulmaya hazırlanıyor.

Project Tango Lenovo Phab 2 Pro
Project Tango Lenovo Phab 2 Pro

Project Tango Lenovo Phab 2 Pro Özellikler ve Satış Tarihi

Gelen son bilgiye göre Project Tango destekli Lenovo Phab 2 Pro 1 Kasım tarihinden itibaren satılmaya başlanacak. 499 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Project Tango’ya destek verecek oyunları ve uygulamaları oldukça merak ediyoruz ama bu telefon ile Pokemon Go oynamanın nasıl bir kullanıcı deneyimi sunacağını oldukça merak ediyoruz. Bu telefon sayesinde özellikle mimar ve dizayn işi ile uğraşanlar işlerinde büyük bir değişim yaşayabilirler diye düşünüyoruz. Dilerseniz lafı uzatmadan bu ilginç ürünün teknik özelliklerini ve nasıl çalıştığını sizlerle paylaşalım.

Project Tango Lenovo Phab 2 Pro
Project Tango Lenovo Phab 2 Pro
  • 6,4 inç IPS LCD HD 720p ekran
  • Snapdragon 652 yonga seti
  • 64 GB Hafıza
  • 4 GB RAM
  • 4050 mAh pil gücü

 

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Volkan Manav

Gazeteci, Teknoburada.net Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu