MicrosoftOyun Haberleri

Project Scorpio Xbox 360 oyunlarını destekleyecek!

PlayStation Pro ile sıkı bir rekabete girmeye hazırlanan, Xbox Project Scorpio hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor. Microsoft tarafından özenle hazırlanan yeni konsol için yetkililer büyük bir titizlik ile çalışmalarını yürütüyor. Oyunculara üst düzey oyun deneyimi yaşatmak için tasarlanan Project Scorpio, 4K ve HDR desteği ile Xbox One konsolunun güçlendirilmiş versiyonu olarak gelecek. Bugün çıkan habere göre yeni konsol Xbox 360 oyunları ile de çalışabilecek.

Project Scorpio
Project Scorpio

Düzenlenen E3 etkiliğinde, Xbox One konsolu için geriye uyumluluk desteğinin müjdesini veren yetkililer bu sefer ise aynı müjdeli haberi yeni konsol için verdi. Twitter üzerinden bir kullanıcının sorduğu soruyu cevaplayan Microsoft‘un platform mühendisi Mike Ybrra, Xbox 360 oyunlarını Scorpio üzerinden de oynatabileceğini onayladı.

Gerçek 4K sunumlarıyla ve HDR desteği ile oldukça dikkat çeken Xbox‘ın yeni konsolu 2017‘nin sonuna doğru satışa çıkarılacak.

13 inç MacBook Pro 2016 parçalandı
13 inç MacBook Pro 2016
13 inç MacBook Pro 2016
Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Volkan Manav

Gazeteci, Teknoburada.net Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu