Akıllı TelefonAndroidAndroid GüncellemeCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriHyperOSPOCOXiaomi

POCO X4 GT HyperOS Güncellemesine Kavuştu

POCO X4 GT çok beklenen HyperOS güncellemesine kavuştu. Bu güncelleme, cihazın son büyük güncellemesi olacak.

POCO X4 GT için HyperOS güncellemesi nihayet kullanıma sunulmaya başladı. POCO’nun üst orta sınıf akıllı telefonu, yakın zamanda HyperOS güncellemesini aldı. POCO X4 GT, aslında Redmi Note 11T Pro ve Redmi K50i’nin yeniden adlandırılmış bir versiyonu. Dimensity 8100 yonga setine sahip olmasına ve 2 yıl önce piyasaya sürülmesine rağmen bugün hala iyi durumda.

POCO X4 GT, HyperOS Güncellemesini Aldı

Cihaz, OS.1.0.1.0ULOMIXM sürümüyle HyperOS güncellemesini aldı. Bu 5,3 GB güncelleme, akıllı telefonu MIUI 14’ten Android 14 tabanlı HyperOS’a getiriyor. Sürüm numarası aslında güncellemenin nerede yayınlandığını ortaya koyuyor. Bu güncellemenin şu anda “Global” bölgede kullanıma sunulduğu açık.

Ayarlarda yazılım güncelleyiciyi kontrol ettiğinizde POCO X4 GT’nizin güncellemesini görmüyorsanız güncellemenin tamamen yayınlanması için biraz zaman tanıyın. Xiaomi genellikle güncellemeleri tüm kullanıcılar için aynı anda yayınlamaz. Cihazınıza gelmesi biraz zaman alabilir.

POCO X4 GT’nin 2022’de piyasaya sürüldüğünü ve kutudan Android 12 ile çıktığını unutmayın. Yeni yayınlanan güncellemeyle birlikte telefon Android 14’e yükseltildi. Bu, POCO X4 GT’nin aldığı son Android güncellemesi olacak, Android 15 güncellemesini almayacak.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu