Güncel Teknoloji HaberleriTabletTeknolojiXiaomi

Poco Pad Çıkış Tarihi Onaylandı, F6 Serisiyle Birlikte Tanıtılacak

Uzun süredir sızıntıları ortaya çıkan Poco Pad tabletin sonunda çıkış tarihi Xiaomi tarafından onaylandı. POCO F6 serisiyle birlikte geliyor.

Xiaomi‘nin alt markası POCO, 23 Mayıs tarihinde büyük bir lansmana hazırlanıyor. Bu tarihte F6 serisini tanıtacak POCO, ayrıca ilk tableti Pad modelinin çıkış tarihini onayladı. F6 serisiyle birlikte tanıtılacak POCO Pad için şirket ayrıca bir teaser hazırladı. Yayınlanan teaser’da büyük ekran, daha büyük oyunlar sloganına yer veren POCO, bu şekilde ekranın 10 inç olacağının ipucunu da vermiş oldu.

POCO Pad Çıkış Tarihi Olarak 23 Mayıs İşaretlendi

Teknik özellik olarak şu an eldeki veriler yetersiz kalıyor. Tabletin, yakın  zamanda tanıtılan Redmi Pad Pro modelinin yeniden markalaşmış versiyonu olacağı söyleniyor. POCO Pad, 120Hz yenileme hızına sahip 12,1 inç IPS ile gelmesi planlanıyor. Tabletin kalbinde güçlü işlemler ve oyunların üstesinden gelmesi için Snapdraogn 7s Gen 2 kullanılacağını gösteriyor.

Redmi Pad Pro

Arka tarafta önde ve arkada 8 megapiksellik kamera ile gelecek POCO Pad, ayrıca kalem ve klavye desteğiyle de gelecek. Dörtlü Dolby Atmos destekli hoparlör ile gelecek tabletin 33W hızlı şarj destekli 10.000 mAh batarya paketi bulunacak. Ayrıca 10 Nisan tarihinde tanıtılan Redmi Pad Pro modelinin Google Play Console’da görülmesiyle küresel piyasaya sürülmesinin yakın olduğunu gösteriyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Başa dön tuşu