Akıllı TelefonAndroidAndroid GüncellemeGüncel Teknoloji HaberleriPOCOXiaomi

POCO, HyperOS Güncellemesi Alacak Modelleri Açıkladı

Xiaomi'nin alt markalarından POCO, yılın ikinci çeyreğinde HyperOS güncellemesi alacak modellerin listesini yayınladı.

POCO, 2024 yılının ikinci çeyreğinde HyperOS güncellemesi ile buluşturacağı modellerin listesini yayınladı. POCO F4, M4 Pro, C65, M6 ve X6 Neo kullanıcıları güncellemeyi Nisan ve Haziran ayları arasında alacak.

HyperOS Güncellemesi alacak POCO Cihazlar

İkinci çeyrekte HyperOS güncellemesini alacağı onaylanan POCO telefonlar şu şekilde:

  • Poco F4
  • Poco M4 Pro
  • Poco C65
  • Poco M6
  • Poco X6 Neo

Listeye bakıldığında dikkat çeken modellerden birinin Poco X6 Neo 5G olduğunu görüyoruz. Mart 2024’te piyasaya sürülen orta seviye cihaz, şaşırtıcı bir şekilde Android 13 tabanlı MIUI 14 ile geldi. HyperOS güncellemesi, MediaTek Dimensity 6080 işlemciye, canlı 120Hz AMOLED ekrana ve 108 megapiksel kamera sistemine sahip cihazdaki kullanıcı deneyimini şüphesiz daha da geliştirecek. POCO F4‘ün de yine ülkemizde resmi olarak satılan bir model olduğunu belirtelim. POCO F4, HyperOS ile birlikte yepyeni bir kullanıcı deneyimi sunacaktır.

Xiaomi, bu yılın başlarında HyperOS’u MIUI arayüzünün geliştirilmiş bir versiyonu olarak tanıttı. HyperOS, performans optimizasyonuna ve kullanışlı özelliklere odaklanarak daha sorunsuz, daha akıcı bir kullanıcı deneyimi sunmayı amaçlıyor. 

Son olarak Xiaomi, 2024’ün ikinci çeyreği için çeşitli Xiaomi ve Redmi cihazlar için de HyperOS’u piyasaya sürme planını duyurd. Şaşırtıcı bir şekilde listede 2020’de piyasaya sürülen Mi 10 da yer alıyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu