Akıllı TelefonAndroidGenelSamsung

Parlak Siyah Galaxy S7 edge satışa çıkıyor!

Samsung‘un Galaxy Note 7‘de yaşadığı sorunlar ve bunun düzeltici faaliyeti ürünlerin geri toplatılması sürecini sizlerle daha önce paylaştık. Bu süreçten sonra Güney Koreli üretici yönetimsel anlamda büyük değişiklikler yaşadı ve şirketin farklı kollara ayrılması durumu ortaya çıktı. Gemi bile yapan Samsung‘un en önemli kollarından birisi olan Samsung Heavy Industries şirketinin yatırımcıları bu olaydan “biz neden bundan dolayı para kaybediyoruz” diye homurdanmaya başlayınca şirketin içinde ciddi bir değişim rüzgarı esmeye başladı. Pazarlama ekibi ise yükü Galaxy S7 edge‘ye verdi ve farklı kampanyalar ile bu telefonu öne çıkartmaya çalıştılar. Bunun en önemli şekli ise renk seçenekleri oldu. Mercan Mavisi ve Pembe renkten sonra Samsung tasarım ekibi; iPhone 7 Jet Black rengine benzer bir telefon olan Parlak Siyah Galaxy S7 edge ile karşımıza çıktı.

galaxy-s7-edge-review-hardware-2

Parlak Siyah Galaxy S7 edge Daha mı Pahalı Olacak?

Ülkemizde de satıla sunulması beklenen parlak siyah S7 edge‘nin ülkemizde de satışa sunulacağını hemen belirtelim. Bu hafta içinde Hindistan’da satışa başlayacak olan telefonun diğer S7 edge’lerden fiyat farkı olmayacağını ise belirtelim.

Samsung Galaxy A5 2017 duvar kağıtlarını indirin

Galaxy A5 2017
Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Volkan Manav

Gazeteci, Teknoburada.net Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu