Otomobil

Paris Otomobil Fuarı 2016’da Neler Tanıtıldı

Paris Otomobil Fuarı 2016 başladı ve Fuar bu yıl da oldukça ilgi çekici araçlar ile donatılmış durumda. Biz de teknoburada.net olarak sizlerle Fuarın en önemli gelişmelerini paylaşmak istiyoruz. Sayfa sayfa markaların modellerine ulaşabilirsiniz…

Paris Otomobil Fuarı 2016 Markaların Tanıttığı Araçlar

  1. Sayfa Renault
  2. Sayfa Toyota
  3. Sayfa Volkwagen
  4. Sayfa Citroen
  5.  Sayfa Honda
  6. 6. Sayfa Audi

 

Renault

Renault, Paris’te C-segmentindeki yeni model atağının son ürünü Yeni Megane Sedan’ın dünya prömiyerini gerçekleştirdi. 20’den fazla ülkede satışa sunulacak Yeni Megane Sedan Türkiye’de sadece Oyak Renault Fabrikaları’nda üretiliyor. Müşterilerin merakla beklediği Yeni Megane Sedan 12 Ekim 2016’da Türkiye’de satışa sunuluyor olacak.

Yeni Renault Megane Sedan

E3 VERSION - 17-INCH CELSIUM WHEEL RIMS

Yeni Megane Sedan, Renault’nun yenilenen tasarım kimliğinin tüm özelliklerine sahip. Türkiye’de efsaneleşen Megane Sedan yeni versiyonu ile yine tüketicinin beğenisini toplayacak. Otomobilin dinamik ve ayırt edici tasarımı, dengeli oranları ve C şeklinde LED farları ile vurgulanıyor.

SELECTION PRESSE - VERSION E3 - JANTES GRAND TOUR 18 POUCES

Yeni Megane Sedan, 7’’ TFT renkli dijital ekranı, 8,7’’multimedya tablet ekranı, R-LINK 2, MULTI-SENSE, Head-up Display, Eller Serbest Park Sistemi ve diğer konfor ve sürüşe yardımcı birçok teknoloji ile üst segment otomobillerin özelliklerini taşıyor. (Aktif Acil Fren Destek Sistemi, Şerit Takip Sistemi, vb.)

%100 elektrikli mobilite alanında öncü ve Avrupa’nın bir numaralı elektrikli araç markası Renault, inovasyon programını ve Z.E. stratejisini (Sıfır Emisyon(1)) bir adım ileriye taşıyor. Yeni Z.E. 40 pili ile donatılan Renault ZOE artık rekor düzeyde 400 km’lik NEDC sürüş menzili sunuyor. Bu mesafe, lansmanda yer alan mevcut modelin sunduğu menzilin iki katı anlamına geliyor. ZOE’nin 400 km’lik menzili, geniş kitlelere yönelik %100 elektrikli araçlar arasında en iyisi durumunda.

1475147831_renault_82875_global_en

Nisan 2016’da Beijing, Çin’de ilk gösterimi gerçekleştirilen Yeni KOLEOS, SUV sağlamlığı ile bir D sedan otomobilin zarafetini harmanlayarak Renault’nun lüks model serilerine bir örnek oluşturuyor. Paris Otomobil Fuarı’nda çoğu Avrupa pazarında satışa sunulacak olan yeni KOLEOS INITIALE PARIS versiyonu da tanıtılıyor. Bu model 2017 baharından itibaren Yeni KOLEOS’un diğer versiyonlarıyla ile aynı zamanda satışa sunuluyor olacak.

1475147838_renault_82871_global_en

Diğer yandan TREZOR konsept otomobiller alanında yeni bir döngüyü temsil ediyor. Markanın gelecekteki modelleri açısından tasarım ve teknolojilere gönderme yapıyor. Sımsıcak stili ve konfor odaklı özellikleri sayesinde tamamen elektrikli bu GT, mobilitenin gelecekteki hali ve otomobile ait heyecan dolu tutkuyu bünyesinde barındırıyor.

 

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
1 2 3 4 5 6Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu