Akıllı TelefonAndroidGenelGüncel Teknoloji HaberleriMobil OyunlarMobirollerOPPOPC OyunlarıTeknoloji

Oyuncular Koşun! Oppo Find X2 League Of Legends Edition Geliyor

Oppo, Find X2 League of Legends sürümünü 19 Ekim’de getiriyor. Bu telefon efsane görünüyor! İşte özellikleri ve görüntüleri…

Çok oyunculu çevrimiçi oyun League of Legends, tüm dünyada özellikle de doğu ülkelerinde artan bir ilgi görüyor. Bu ay LOL, duyurulmasından bu yana 11. yılını kutluyor ve Oppo, özel yapım bir Oppo Find X2 League Of Legends edition akıllı telefon ve akıllı saat ile yıldönümünü anmaya karar verdi.

Şimdi, Weibo‘daki bir sızıntı sayesinde takvimlerimizde dolaşacağımız bir tarih var – 19 Ekim. Rapor, özel versiyonun özel bir boyama işi ve özel bir temaya sahip olacağını söylüyor. Ayrıca 8GB RAM ve 256GB depolama alanıyla sunulacağını da öğrenebiliyoruz.

Oppo Find X2 LOL

Telefonun arkasında 2020 Dünya Şampiyonası‘nın pazarlama adı veya Şangay, Çin‘de düzenlenen bir turnuva olan 2020 LOL e-spor sezonunun sonu olan 2020 Dünya Şampiyonası logosu bulunuyor.

Renk açısından, arka ve yanlarda sis yeşili-mavi bir gölge, üstte, altta ve kameranın etrafında altın vurgular var. Arka tarafın normal bir cam panel olması muhtemeldir. Teknik özelliklerin geri kalanı aynı kalıyor – arkada üçlü kamera, iç tarafta Snapdragon 865 ve kullanıcı deneyimini Oppo telefonda olduğu kadar pürüzsüz hale getirmek için ColorOS 7.

Oppo LOL

19 Ekim aynı zamanda Oppo‘nun ilk Smart TV‘sini tanıtacağı tarih, bu nedenle iki cihazın aynı sahnede görünmesi muhtemel. Ayrıca League Of Legends temalı Oppo Watch akıllı saatin de onlara katılacağını varsayabiliriz.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Volkan Manav

Gazeteci, Teknoburada.net Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu