Akıllı TelefonAndroidGenelTeknoloji

Oppo, Vivo, OnePlus imoo ile Yola Devam Edecek!

Akıllı telefon pazarının ilk 5 şirketinden ikisini bünyesinde tutan BBK Holding yola Oppo, Vivo, OnePlus imoo ile devam etme kararı aldı.

Çinin en büyük ve en eski teknoloji şirketlerinden birisi olan BBK Holding dünyanın en çok telefon satan 4. ve 5. firması Oppo ve Vivo ile satış rekorlarına imza atarken daha geniş pazarlara ulaşmak için OnePlus markası ile yola devam ediyor. Gelen bilgilere göre BBK, Oppo, Vivo, OnePlus imoo markası ile yola devam etme kararı aldı ve bunu görseller ile ortaya koydu.

imoo teknoburada

Yeni telefonun eğitim amaçlı kullanılacağı belirtiliyor ve görsellere göre imoo sadece telefon ile de kalmayarak tablet sektörüne de giriş yapacak. Eğitim alanında oldukça uzun zamandır ürünler ortaya koyan BBK Holding‘in tüm tecrübesini imoo markası altında birleştirmeyi istediği de gelen bilgiler arasında. Yeni ürünlerin hem oyun hem de uygulama için kullanılacağı ve farklı bir joystick ile geleceği de belirtiliyor.

imoo-1-630x354

Firmanın yeni ürünlerinin sadece Çin pazarı için ortaya konacağı belirtiliyor fakat Vivo markasının da sadece Çin pazarı için geliştirildiğini de bu notada hatırlamak gerekli. Bakalım BBK Holding bize neler sunacak…

Haber için teşekkürler Ş.

 

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu