Akıllı TelefonAndroidCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriOPPO

OPPO Reno11 Serisi Yapay Zeka Özellikleri Kazanacak

OPPO Reno11 serisi yapay zeka özellikleri kazanacak. Yapay zeka, şu sıralar rekabet kaynağı olarak kabul ediliyor.

OPPO, yapay zeka yeteneklerini güçlendirmek ve “OPPO’nun kullanıcılara en yeni deneyimleri yapay zekanın ön saflarına getirmesini sağlayacak daha geniş bir yelpazedeki kullanıcı odaklı yapay zeka ürünlerini ve özelliklerini keşfetmek” için OPPO Yapay Zeka Merkezi’nin kurulduğunu duyurdu. Bu odakta OPPO Reno11 serisi, yapay zeka özellikleri kazanacak.

Ayrıca marka, geçen yıl tanıtılan Reno11 serisinin 2024’ün ikinci çeyreğinde üretken yapay zeka özelliklerine kavuşacağını duyurdu.

OPPO, Reno11 serisinin alacağı üretken AI özelliklerinin tam listesini paylaşmadı ancak serinin AI Eraser’ı alacağını doğruladı. Marka ayrıca üretken AI özelliklerinin OPPO Reno11 serisi akıllı telefonları için küresel olarak kullanıma sunulacağını ve Çin’e özel olmayacağını da doğruladı.

Duyuru hakkında yorum yapan OPPO Ürün Direktörü Pete Lau şunları söyledi: “Özellikli telefonlar ve akıllı telefonların ardından, yeni nesil Yapay Zekalı Akıllı Telefonlar, cep telefonu endüstrisindeki üçüncü büyük dönüşüm aşamasını temsil edecek. Yapay Zekalı Akıllı Telefonlar çağında, hem cep telefonu endüstrisi ve kullanıcı deneyimi devrim niteliğinde değişikliklere tanık olacak. OPPO, AI Akıllı Telefonların katılımcısı ve destekçisi olmaya kendini adamıştır.”

OPPO Reno11 serisi üç akıllı telefondan oluşuyor: Reno11, Reno11 Pro ve Reno11 F. Oppo’nun seriyi genişletmeyi mi yoksa bundan sonra Reno12 serisini mi piyasaya sürmeyi planladığı belli değil.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu