Akıllı TelefonAndroidGenel

Oppo R9s kamerası ile yine fark yaratacak

Akıllı telefonların en önemli donanımları arasında kamera geliyor. Her yıl artan kamera performansı sayesinde akıllı telefon fotoğrafçılığı son yıllarda büyük bir popülarite yakaladı ve bu noktada oldukça başarılı işler ortaya koyuluyor. LG, bunu ciddi anlamda destekleyen en önemli firmayken cep telefonu fotoğrafları ile çekilen fotoğrafları birbirleriyle yarıştırıyor. Üreticiler de bu noktada en iyisini sunmak için ellerinden geleni yapıyor. Bu konuda en agresif üreticilerin başında gelen Oppo, yeni telefonu Oppo R9s ile büyük bir değişimin de habercisi oluyor.

oppo-r9s

19 Ekim’de tanıtılacak olan Oppo R9s Sony’nin yeni nesil IMX398 sensörü ile gelecek. Oppo yaptığı basın duyurusuyla bunu gösterdi. HTC 10‘da kullanılan 12 megapiksel IMX377 sensörünün yeni modeli olan bu sensörün 16 megapiksel değerinde olacağı tahmin edilirken telefonun f değerinin Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge de olduğu gibi f/1,7 olacağını da belirtelim.

Tüm Android ekosistemi Oppo‘dan Find 9 beklerken firmanın halen orta segment telefonlar ile karşımıza çıkmasını da anlayabilmiş değiliz…

LeEco Amerika Lansmanında Ne Tanıtacakleeco-logo-launch-china
Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu