OPPO Find N3 ile Sunulan Özellikler Eski Modellere Gelecek

OPPO Find N3 ile sunulan özellikler eski modellere gelecek. Bu hareket, şüphesiz kullanıcılar tarafından takdirle karşılanacak.

Katlanabilir telefonlarda rekabet artıyor ve önemli olan durumlardan biri de geriye dönük yazılım desteği. Bu durumu gören OPPO, planlamayı doğru yapabilirse eski kullanıcılar memnun kalacak.

OPPO Find N3 katlanabilir, premium segment kullanıcılarına hitap edecek son derece gelişmiş özelliklerle resmi olarak karşımıza çıkıyor. Şirketin kendi ülkesi dışında piyasaya sürülen ilk yatay katlanabilir cihaz olma özelliğini taşıyor. Yazılım, birinci sınıf donanımın yanı sıra, sonsuz olanaklarla çeşitli endüstri meraklılarını şaşkına çeviriyor. Sınırsız Görünüm, Kanvas Kaydırma ve Akıllı Bölünmüş Ekran gibi özellikler, yeni verimlilik ve kullanıcı üretkenliği alanları aşılıyor.

Birkaç gün önceki Küresel lansmanın ardından, Oppo Çin Yazılım Ürün Müdürü Zhu Haizhou, Weibo’da yaptığı bir konuşmada eski nesil akıllı telefon ve tabletlerde “Sınırsız Görünüm” özelliğinin kullanılabilirliği hakkında bilgi verdi. Kullanıcılar Find N3’ü denemek için sabırsızlanırken, Oppo tabletlerin “Sınırsız Görünüm” özelliğini küçük değişikliklerle alacağı açıklandı. Özelliğin tabletler için optimize edilmesi zaman alacak.

Ayrıca özellik, önceki nesil Oppo Find N serisi katlanabilir akıllı telefonlara da sunulacak. Kapsamlı “Sınırsız Görünüm” özelliğinin bir parçası olan yan yana düzenleme özelliği, kullanıcı verimliliğini artırıyor. Akıllı Bölünmüş Ekran özelliği, popüler uygulamaların %95’inden fazlası tarafından desteklenmekte.

Oppo’nun eski katlanabilir akıllı telefonları ve tabletleri için bu özelliği tamamlamasının birkaç ay sürebileceğini düşünüyoruz.

Oppo Find N3 Teknik Özellikleri

Oppo Find N3, dış tarafında 6,31 inç 2484 x 1116 piksel AMOLED panelle piyasaya sürülüyor. Ekran 10-120Hz yenileme hızı ve 2800 nit maksimum parlaklık sunuyor. İç ekran 7,82 inç boyutunda ve 2440 x 2268 piksel çözünürlük, 1-120Hz dinamik yenileme hızı sunuyor. Snapdragon 8 Gen 2, 16 GB LPDDR5X RAM ve 512 GB depolama alanıyla birlikte geliyor.

67W SuperVOOC şarjlı 4803 mAh pil var. Arka ve ön tarafta etkileyici bir kamera barındırıyor. 20MP sensör ve 32MP kapak kamerasından oluşan çift selfie kamera modülü mevcut. Arka tarafta 48 MP Sony LYTIA-T808, 48 MP ultra geniş sensör ve 6x hibrit yakınlaştırma için 64 MP periskop lens içeren üçlü kamera sensörü bulunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu