OPPO Find N3 Flip Karşınızda!

OPPO’nun Flip tarzı bir sonraki katlanabilir telefonu OPPO Find N3 Flip sızdırıldı. Kamera biriminde bir değişim olacak.

OPPO’nun kapaklı ilk telefonu Find N2 Flip geçen yıl aralık ayında Çin’de tanıtıldı. Telefonun küresel duyurusu ise bu yıl ocak ayında gerçekleşti. Yeni bir rapora göre şirket bu defa OPPO Find N3 Flip üzerinde çalışıyor. Hatta Pricebaba sitesi, Find N3 Flip’in tasarım detaylarını ve teknik özelliklerini şimdiden gün yüzüne çıkardı.

Find N3 Flip‘in sızdırılan şeması, üç kamerayı barındıran yuvarlak bir kamera modülüne sahip olacağını ortaya koyuyor. Kalan tasarım, Find N2 Flip’inkine çok benziyor. Bir önceki modelde hem Oppo hem de Hasselblad logoları alt kısımda yer alıyordu. Bununla birlikte, Find N3 Flip’in sızan görüntüsü, Hasselblad logosunun dairesel modül içinde yeniden konumlandırıldığını ve Oppo logosunun altta tek başına kaldığını gösteriyor.

Sızan teknik özellikler, Find N2 Flip ile karşılaştırıldığında yeni modelde üç büyük değişikliği ortaya koyuyor. İlk olarak kapak ekranının boyutu 3 inç’e düşürülecek. Önceki modelde ekran 3,26 büyüklüğündeydi.

İkinci olarak, arka kamera kurulumunun optik görüntü sabitleme (OIS) özellikli 50 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel ultra geniş lens ve bir de 32 megapiksel kamera içerdiği iddia ediliyor. Önceki modelde iki arka kamera kullanıldı. Üçüncüsü olarak telefon 67 watt hızlı şarj desteği sunacak. Bu değer de önceki modelde 44 watt gücündeydi. Telefonda ayrıca 6.8 inç büyüklüğünde 120Hz yenileme sunan LTPO AMOLED ekran ve 32 megapiksel ön kamera yer alacak.

Başa dön tuşu