Oppo Find N3 Flip Hakkında Her şey!

Oppo’nun premium dikey katlanabilir telefonu Find N3 Flip tanıtıma günler kala tüm özellikleri ortaya çıktı.

Oppo katlanabilir telefon pazarında iyi bir noktaya sahip. Son zamanlarda özellikle Çin’de katlanabilir telefon sektöründe ön sıralara doğru giden firma şimdi yeni telefonu Find N3 Flip modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Z Flip 5’e rakip olacak telefonun 29 Ağustos tarihinde duyurusu yapılıp tanıtılacak.

Tasarım

Oppo Find N2 Flip şirketin dikey katlanabilir olan ilk telefonuydu. Z Flip 4 ile rekabet eden N2 Flip düz katlandığında hiçbir boşluk kalmıyordu ve bu da telefonu rakiplerinden öne çıkartıyordu.

N3 Flip’te yan ta raftaki dikdörtgen kapak ekranı korunuyor fakat dairesel kamera modülü önceki modele göre değişiklik gösteriyor. 3 adet kamera sensörünün tek bir daire içerisine konuldu. Bu kameralar Hasselblad markalı. N3 Flip modelinde menteşe sisteminde herhangi bir değişiklik olup olmayacağı bilinmiyor.

Teknik Özellikler

Telefonun FHD+ çözünürlüğünde 6,8 inç AMOLED 120 Hz ekranı bulunuyor. 1600 nit en tepe parlaklığı ve HDR desteğine sahip olması bekleniyor. 60Hz yenileme hızına ve 720 x 382 piksel çözünürlüğe sahip, 3,26 inçlik büyük bir ikincil AMOLED ekrana sahip olacak.

Telefonda 16 GB RAM ile eşleştirilen MediaTek Dimensity 9800 işlemcisi bulunacak. 4800 mAh batarya ile donatılan telefonun 3C sertifikasıyla onaylanan 67W hızlı şarjı bulunuyor.

Ana kamerasının 50 megapiksel çözünürlüğe ve OIS desteğine sahip olacağı tahmin ediliyor. Diğer kameralarla ilgili herhangi bir bilgi bulunmazsa da 2 güne kadar tüm detaylar resmi lansmanda öğrenilecek.

Başa dön tuşu