AndroidGenel

Oppo Find 9 6 Haziran’da Tanıtıalcak!

Çinli Oppo, 3 farklı modelle mobil pazara giriş yapmaya hazırlanıyor. 2 orta segment ve Oppo Find 9 tanıtımının ne zaman yapılacağını ilk bizden öğrenmeye ne dersiniz?

Çinli Oppo, son dönemde ortaya koyduğu telefonlar ile kullanıcıların beğenisi kazanmaya deva ediyor. Özellikle Barcelona ile yaptığı sponsorluk anlaşmasından sonra global pazarda daha fazla bilinmeye başlanan marka 2014 yılında satışa sunduğu Find 7 ile bir anda efsane haline gelimi,şti. Rakiplerinden %50 daha hızlı şarj olan ve 50 megapiksel değerinde fotoğraf çekimi yapabilen Find 7′nin büyük bir inovasyon sunduğunu belirtmek gerekiyor. Çinli marka Oppo Find 9 ile kullanıcıların kalbini çalmaya geliyor.

Oppo Find 9 Ne Zaman Tanıtılacak?

Uzun zamandır beklenen telefonun 6 Haziran tarihinde yapılacak oldukça özel bir etkinlikle tanıtılması planlanıyor. Bu etkinlik öncesinde firmanın yarın yani 2 Haziran 2016 tarihinde iki orta segment ürünü tanıtacağı belirtiliyor. Bakalım firma bize hangi yenilikleri sunacak? İşte Oppo‘nun blur efekti yaptığı 3 telefonunun basın görselleri…

Oppo Find 9 (1) teknoburada Oppo Find 9 (2) teknoburada Oppo Find 9 (3) teknoburada

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu