AndroidGüncel Teknoloji HaberleriOnePlusTablet

OnePlus Pad Go Ekran Konusunda Beklentileri Karşılayacak

OnePlus Pad Go ekran konusunda beklentileri karşılayacak. Şirket, ikinci tabletini tatminkar bir ekran çözünürlüğüyle sunacak.

19 Eylül 2023 19:50

OnePlus Pad Go ekran konusunda beklentileri karşılayacak. Şirket, ikinci tabletini tatminkar bir ekran çözünürlüğüyle sunacak.

OnePlus ilk tabletini birkaç ay önce piyasaya sürmüştü ve şimdi şirket ikinci tabletini piyasaya sunmaya hazırlıyor. Yaklaşan tablet, üst düzey ekranı ve özellikleriyle orta sınıf pazarını eğlendirecek şekilde ayarlandı. Geçtiğimiz birkaç gündeki trendin ardından OnePlus, ekran özelliklerini OnePlus web sitesindeki resmi ürün açılış sayfasında tanıttı.

Şirket, daha iyi bir izleme deneyimi için 2,4K ekran çözünürlüğünün varlığını doğruladı. Yakın zamanda yapılan bir röportajda OnePlus Başkanı ve COO’su Kinder Liu, cihazın ekran özelliklerine de ışık tuttu. OnePlus Pad’e oldukça benzeyen 7:5 en boy oranlı bir paneli doğruladı.

OnePlus Pad Go‘nun teknik detayları hakkında çok az ayrıntı var ancak uygun fiyatlı olduğu ve orta sınıf segmentteki rekabeti önleyeceği doğrulandı.

OnePlus Pad Go Teknik Özellikleri ve Özellikleri (Beklenen)

OnePlus Pad Go’nun hem mat hem de parlak kaplama sunan “Twin Mint” renkli kaplamayla piyasaya sürülmesi bekleniyor.

3,5 mm’lik jakın olma ihtimali oldukça düşük; Bu arada Android 13 tabanlı OxygenOS 13 ile birlikte gönderilecek. OnePlus Pad Go, OnePlus telefonunuz ve tabletiniz arasındaki senkronizasyonu artıracak bazı heyecan verici özellikler sunacak. Kullanıcılar pano içeriğini senkronize edebilecek, dosyaları kolayca paylaşabilecek ve sıcak noktaları doğrudan tabletten kullanma olanağı sunacak. Ekran yansıtma, bildirim senkronizasyonu ve çağrı yönetimi gibi diğer özellikler OnePlus Pad Go’nun bir parçası olacak.

22 Eylül’de Hindistan’da piyasaya sürülecek ve muhtemelen 240$ (yaklaşık 6.487₺) civarında bir fiyat etiketi taşıması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu