Akıllı TelefonAndroidCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriKatlanabilir TelefonlarOnePlus

OnePlus Open 2 Bekleyenlere Kötü Haber

OnePlus'ın ilk katlanabilir telefonu Open fazlasıyla ilgi görmüş ve beğeni toplamıştı, fakat Open 2 yakın zamanda gelmeyecek gibi görünüyor.

Katlanabilir telefon pazarı Samsung, Huawei ve diğerlerinin yeni nesil cihazlarına dair söylentilerle çalkalanmaya devam ederken, OnePlus hayranları hayal kırıklığına uğrayabilir. Güvenilir kaynaklara göre OnePlus Open 2 bu yıl gelmeyecek.

İyi karşılanan birinci nesil OnePlus Open’ın devamı niteliğindeki cihazın 2025’te piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu haber, 2024’te piyasaya sürülmesini umut edenler için bir darbe gibi geliyor ve Open 2’nin Snapdragon 8 Gen 4 tarafından destekleneceği söyleniyor.

8. Nesil 4’ün kendisiyle ilgili ayrıntılar çok az ve resmi bir duyuru muhtemelen bu yılın sonlarında (Ekim-Kasım 2024) yapılacak. Bu çipi içeren ilk telefonlar, özellikle Çin’de Aralık ayının başlarında piyasaya çıkabilir.

Çoğu Snapdragon 8 Gen 4 cihazının küresel lansman zaman çerçevesi belirsizliğini koruyor ve Open 2’nin bu kategoriye girip girmediği bilinmiyor.

Esas itibarıyla OnePlus Open 2 hakkında şu aşamada çok az somut bilgi mevcut. Detay eksikliğinin bir süre daha devam etmesi muhtemel. Geçmişte OnePlus, OPPO’nun katlanabilir telefonlarını küresel pazar için yeniden adlandırmıştı.

Bu trendin ardından Open 2’nin, orijinal Open’ın geçen yıl piyasaya sürülen OPPO Find N3‘ü yansıtmasına benzer şekilde, OPPO Find N5’in yeniden adlandırılmış bir versiyonu olması bekleniyor.

Ancak sızdırılan ayrıntılar, özellikle OPPO’nun Find N5’in lansmanını 2025’e kadar ertelediği yönündeki önceki söylentiler dikkate alındığında doğru gibi görünebilir. Open 2’nin yeniden markalanmasının beklendiği göz önüne alındığında, 2025’e kadar gelmemesi şaşırtıcı değil.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu