OnePlus Buds 2 Pro Ses Konusunda Çığır Açacak

OnePlus’ın yeni kulaklığı OnePlus Buds 2 Pro hakkında bilgiler ortaya çıktı. Bu kulaklık ses konusunda rakiplerine taş çıkaracak gibi görünüyor.

OnePlus Buds 2 Prosurfaced’in özellikleri çevrimiçi olarak ortaya çıkmaya başladı. Buds 2 Pro render’ları, tipster Kuba Wojciechowski ile birlikte 91Mobiles tarafından açıklandı. Bu, selefine benziyor ve Dynaudio ile işbirliği içinde geliştirildi. Renderler kulaklıkların zeytin yeşili rengini tasvir eder ve mat-bitmiş üst yarısı ve parlak bir alt kısmı ile çift tonlu bir tasarımı gösteriyor. Genel olarak, tasarımın yüksek kaliteli bir hissi var gibi görünüyor.

Kasa, bir LED göstergesi ve tomurcukları açtıktan sonra bulunabilen ve büyük olasılıkla kulaklıkları eşleştirmek için kullanılan fiziksel bir düğme içerecek. Hatırlatmak gerekirse, OPPO Enco Buds X ve X2, İskandinav ses devi Dynaudio ile birlikte geliştirilen bir akustik sisteme de sahiptir. OPPO’nun bünyesinde yer alan OnePlus’ın Dynaudio ile anlaşması çok da beklenmedik bir durum değil.

Yeni Buds Pro modelinin, daha önce bildirildiği gibi, 11 mm ve 6 mm çift ses sürücülerine, her kulaklığın üçlü mikrofonlarla desteklenen 45db’ye kadar uyarlanabilir ANC, Bluetooth 5.2’ye ve LHDC 4.0 codec bileşeni desteğine sahip olduğu söyleniyor. ANC etkinken 6 saate kadar ve ANC devre dışı bırakıldığında 9 saate kadar pil ömrüne sahip olduğu söyleniyor. 38 saate (ANC kapalıyken) ve ANC açıkken 22 saate kadar dayandıkları belirtiliyor.

OnePlus Buds 2 Pro

Buds Pro ile aynı şekilde 10 dakikalık şarj ve Qi-kablosuz şarj desteği ile 10 saatlik pil ömrü sunan Warp şarjı ile gelmesi bekleniyor. Görünüş gibi yüzeyli özellikler çekici görünüyor. OnePlus Buds 2 Pro’nun 2022’nin dördüncü çeyreğinde, yani bu Kasım veya Aralık ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Başa dön tuşu