Akıllı TelefonAndroidGenel

OnePlus 3T gökyüzünde kutu açılışı! [Video]

Akıllı telefon pazarında rekabet her geçen gün daha da kızışıyor. Orta ve orta /üst segment pazarında üreticiler her gün daha da kafa karıştırırken Çinli BBK Holding girişimlerinden birisi olan OnePlus, şirketin daha geniş pazarlara ulaşmak için ortaya çıkarttığı bir satış stratejisinden başka bir şey değildir. İlk telefonu OnePlus One ile bir anda Android ekosisteminin yaşayan efsanesi haline gelen üretici “amiral gemisi katili” telefonları ile her nesille birlikte beğenimizi kazanmayı başardı. Bu yıl pazara sunduğu OnePlus 3 ise beklenen başarıyı gösteremedi ve firma telefonunu 4 aylık bir aradan sonra güncellemek durumunda kaldı.  OnePlus 3T adı ile anılan telefonun geçiş telefonu olduğunu biliyoruz ve kapalı kapılar ardında Snapdragon 835‘li bir OnePlus 4‘ün hazırlandığını da buradan ilk kez sizlerle paylaşmış olalım.

OnePlus 3T
OnePlus 3T

OnePlus 3T’ye #ExtremeUnboxing etiketi ile bir jetin içinde kutu açılışı yapıldı. Bu ilginç ve oldukça heyecanlı kutu açılışlarını biz de sizler için yapalım mı?

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Volkan Manav

Gazeteci, Teknoburada.net Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu