Akıllı TelefonAndroidGüncel Teknoloji HaberleriOnePlus

OnePlus 12 ve 12R Geliyor! Çok İddialılar

Yeni bir rapora göre OnePlus, Ocak 2024'te OnePlus 12 ve 12R modellerinin yanı sıra OnePlus Pad Go ve yeni kulaklıkları duyuracak.

12 Eylül’deki Apple etkinliğinin ardından gözler Android cephesine çevrildi. Bu ekosistemde birçok marka yeni amiral gemisi telefonu için hazırlıklara tam gaz devam ediyor. Bu şirketlerden biri olan OnePlus yeni bir rapora göre Ocak 2024’te birçok ürün duyuracağı kapsamlı bir etkinlik gerçekleştirecek. Etkinliğin başrol oyuncuları OnePlus 12 ve 12R modelleri olacak.

OnePlus, Şubat 2023’teki etkinlikte OnePlus 11, 11R, OnePlus Pad ve Buds Pro 2, OnePlus TV 65 Q2 Pro ve OnePlus Keyboard ve OnePlus 11R modellerini tanıttı. Ünlü sızıntı kaynağı Yogesh Brar’a göre şirket, Ocak 2024’te OnePlus 12, OnePlus 12R, OnePlus Pad Go’yu ve yeni kulaklıkları küresel çapta görücüye çıkaracak.

OnePlus 12 ve OnePlus 12R’nin görselleri sızdırıldı ve telefonlar hakkında bazı bilgiler şimdiden sızdırıldı. Daha önceki raporlara göre OnePlus 12, Aralık ayında ilk olarak Çin’de tanıtılacak. Telefon için daha sonra Ocak ayında küresel bir etkinlik gerçekleştirilecek. OnePlus 12R nispeten bütçe dostu bir amiral gemisi telefon olacak. Düz ekrana sahip olacak modelin sınılı pazarlarda satılması bekleniyor.

OnePlus Pad Go bir süredir söylentilere konu oldu. Tabletin adı bu ayın başlarında Çin topluluğunda ortaya çıktı, bu nedenle OnePlus 12 ile birlikte ilk olarak Çin’de piyasaya sürülebilir. OPD2304 ve OPD2305 model numarasına sahip tablet, BIS sertifikasında ortaya çıktı ve Wi-Fi ve hücresel versiyonlara işaret etti. Hatırlatmak gerekirse OnePlus Pad yalnızca Wi-Fi modelinde piyasaya sürüldü.

Etkinlikte piyasaya sürülecek olan OnePlus Buds modeli hakkında henüz bir detaya sahip değiliz, dolayısıyla bu kulaklık OnePlus Buds Z3 veya OnePlus Buds Pro 3/3R olarak çıkış yapabilir.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu