Akıllı TelefonAndroid GüncellemeCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriOnePlusTeknoloji

OnePlus 11 ve 12 İçin Yapay Zeka Odaklı Yeni Güncelleme Yayınlandı!

OnePlus 11 ve 12 modellerinde yapay zeka odaklı güncelleme dağıtılmaya başlandı ve üç üretken yapay zeka özelliği ile geliyor.

Samsung Galaxy S24 serisi yapay zeka özellikleriyle ön plana çıkartılarak tanıtılmıştı. Bununla birlikte birçok marka yapay zekayı telefonlarına entegre etmeye başladı. Çinli Oneplus, yeni tanıttığı 12 modeli ve bir önceki amiral gemisi 11 için yapay zeka odaklı güncelleme yayınladı. OnePlus 11 için donanım yazılımı sürümü PHB110_14.0.0.403(CN01), OnePlus 12 için ise PJD110_14.0.0.405(CN01) ile yayınlanan yükseltme 3 üretken yapay zeka özelliğini bu telefonlara ekliyor. İşte detaylar…

OnePlus 11 ve 12 Modelleri Yapay Zeka Güncelleme Desteğiyle Farklılaşmaya Çalışacak

OnePlus’ın sunduğu bu güncelleme üç ana üretken yapay zeka özelliğini telefonlara ekliyor. Birincisi telefon görüşmelerinin zaman, konum ve diğer ilgili ayrıntılar gibi önemli bilgileri içeren özetlerini oluşturabilen bir yapay zeka özetleyicisi.

Bir diğeri ise Samsung ve Google Pixel cihazlarda bulunan Al destekli fotoğraf düzenleme programına benzer şekilde istenmeyen kişi ve nesneleri fotoğraflardan kaldırabilen AIGC Remover isimli fotoğraf düzenleyici.

Son olarak tek bir dokunuşla makalelerin hızlı özetlerini sağlayan bir Makale Özetleyici özelliği. Bunların dışında farklı yapay zeka özellikleri de geliyor. Örneğin ekranı uyandırmadan parmak izi tarayıcısıyla telefonun kilidini açma olanağı ve Her Zaman Açık Ekranda QQ Music’i kontrol edebilme.

Bu sunulan güncellemenin yalnızca Çin’e özel OnePlus 12 ve 11 modellerinde bulunan ColorOS’a özel olduğunu hatırlatalım. ColorOS, küresel olarak OnePlus cihazlarında sunulan OxygenOS’a benzer özellikte olduğu için gelecekte uluslararası düzeyde dağıtılabilir.

Vivo X Fold 3, Gücünden Ödün Vermeden İnce ve Hafif Olacak

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu