Nubia Z11 Kağıt Kadar İnce mi Olacak?

Akıllı telefon pazarının en önemli oyuncularından birisi olan Nubia üstün özelliklere sahip yeni nesil amiral gemisi Nubia Z11 ile çok iddialı.

Akıllı telefonlar her geçen yılla birlikte güçleniyor ve ekran çözünürlükleri artıyor. Çekirdek sayılarının sürekli arttığı dönemler yerini ekrna çözünürlüklerini arttığı bir noktaya kendini bıraktı. Amiral gemilerinin en ayırt edici özelliği olan 2K çözünürlük ise yerini önümüzdeki yıl 4K‘ya bırakacak. Bu noktada en önemli kazanım ise 850ppi değerlere ulaşabilen yeni nesil ekranlar olacak. Hali hazırda satılan Xperia Z5 Premium 4K ekrana sahip ama enerji verimliği noktasında oldukça yetersiz. Bunu da aşağıdaki videoyu izleyerek kendiniz deneyimleyebilirsiniz. Çinli Nubia ise akıllı telefonları daha da inceletme noktasında büyük bir kazanım yapmış olarak görünüyor. Ortaya çıkan ve Nubia Z11′e ait olduğu iddia edilen görüntüler mobil pazarı bir anda karıştırdı.

Nubia Z11 Kağıt Kadar İnce Olacak

Nubia Z11‘in çerçevesiz özellikler ile geleceği söylenirken ortaya çıkan bir görüntü hem bizlerde hem de teknoloji sektörüne boba etkisi yarattı. Oldukça ince görülen bir cihazın Z11 olduğu belirtiliyor ve telefonun özellikleri de veriliyordu. 5,5 inç ekran, Snapdragon 820 yonga seti ve 16 megapiksel kamera ile gelecek olan  Z11’in gerçekten de aşağıda görülen telefon olup olmadığını ise kısa süre içinde öğreneceğiz.

Nubia Z11 teknoburada

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu