Nubia Pad 3D Şimdi Ön Siparişte! İşte Fiyatı

ZTE’nin MWC 2023’te tanıttığı dünyanın ilk yapay zeka destekli 3D görüntüleyicisine sahip Nubia Pad 3D tableti şimdi ön siparişte.

Nubia geçtiğimiz aylarda gerçekleşen Mobil Dünya Kongresi 2023 etkinliğinde çıplak gözle 3D ekrana sahip tableti olan Nubia Pad 3D modelini tanıtmıştı. Şimdi ise biraz daha ileriye giderek İngiltere ve Avrupa Bölgesi’nde ön siparişleri almaya başladı.

ZTE, Nubia Pad 3D’nin geliştirilmesi sırasında , 3D ekran donanımı ve içerik hizmetleri odaklı çalışan bir firma olan Leia ile çalıştı. Tablet 2560×1600 çözünürlüğe ve 120Hz ekran yenileme hızına sahip 16:10 en-boy oranındaki 12,4 inç IPS LCD ekranla geliyor. Panel Leia tarafından geliştirilen ve şirket tarafından tescillenen 3D Lightfield modu ve yine kendi patenti olan DLB katmanına sahip. Ayrıca standart 2D görünümü, yerleşik dönüştürme yazılımıyla gerçek zamanlı olarak 3D’ye dönüştürülecek.

Nubia Pad 3D

Tablet, kullanıcının yüzünü gerçek zamanlı 3D’ye dönüştürmek için 8 MP çift ön kamerayla geliyor. Bu çift kamera ve 16 MP’lik ana kamera, fotoğraf ve video çekebilmenin yanısıra nesneleri taramanızı da sağlayacak. ZTE, Snapdragon 888 işlemcisi ile güçlendirilirken Nubia Pad 3D’de 128 Gb ve 256 Gb olmak üzere 2 farklı depolama seçeneği sunuyor. Tablet, 33W hızlı şarjı destekleyen 9700 mAh pil ile geliyor.

İlginizi Çekebilir: Nubia Z50 Ultra, Geekbench’te Kendisini Gösterdi

Tabletin can alıcı noktasına geldiğimiz de ise İngiltere pazarı için 1.149 Sterlin, Avrupa pazarı için ise 1.299 Euro fiyat etiketleri ile ön siparişler alınmaya başladı. Ayrıca satın almak isteyenler için 11 Nisan’a kadar 100 Sterlin/Euro indirimden yararlanabilecek. Ayrıca ön siparişi oluşturan müşteriler için tabletler 11 Nisan itibari ile gönderime başlanacak. Son olarak biliyorsunuzdur ancak hatırlatmakta fayda var tabletin Türkiye pazarında resmi olarak görme ihtimalimiz imkansıza yakın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu