Güncel Teknoloji HaberleriKatlanabilir TelefonlarNubiaZTE

nubia Flip 9 Nisan’da Avrupa Yolcusu

Nubia Flip 9 Nisan'da Avrupa pazarında yer alacak. Öncelikle Japon pazarında çıkan telefon şimdi de küresel tüketicilerle buluşuyor.

ZTE yan ürünü nubia, ilk katlanabilir cihazını Şubat ayında Barselona’daki MWC’de duyurdu – buna uygun bir isim olan nubia Flip. Ancak coğrafi olarak hem Avrupa kıtasında hem de Avrupa Birliği’nde yer almasına rağmen, görünüşe göre bu bir lansman değildi. Ancak bu çok yakında, tam olarak söylemek gerekirse 9 Nisan saat 13.00’te (CET) gerçekleşecek.

Markanın web sitesinde halihazırda etkinlik için özel bir sayfa bulunuyor ve bu sayfadan e-posta almak için kaydolursanız Flip’te veya resmi mağazadan yapacağınız herhangi bir alışverişte 15€ indirim alacaksınız. Daha da önemlisi, belki de ücretsiz nubia Flip kazanma şansının yanı sıra “özel güncellemeleri alan ilk kişilerden” biri olabilirsiniz (bu ne anlama geliyorsa).

Cihaz, 120Hz yenileme hızına sahip 6,9 inç katlanır OLED ekran, 1,43 inç dairesel OLED kapak ekranı, kaputun altında Snapdragon 7 Gen 1, 6 GB RAM, 128 GB depolamaya sahip. Kamera tarafında ise 50 MP ana kamera ile birlikte geliyor, 2 MP derinlik sensörü ve 16 MP selfie kamerası ile iddialı duran cihaz 33W kablolu şarj desteğine sahip 4.310 mAh pil ile geliyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Başa dön tuşu