Nothing Phone (2) Sızdırıldı, Beklediğimizden Güçlü Olacak

Nothing Phone (2) sentetik testlerde boy gösterdi. Geekbench listesinde görünen tasarım harikası modelin özelikleri netleşmeye başladı.

Yenilikçi tasarıma sahip ilk modelinden sonra serinin yeni modelinin çalışmalarını sürdüren Nothing firması ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Firma yeni modelin Snapdragon 8 serisi işlemciyle ve amiral gemisi seviyesinde geleceğini daha önceden duyurmuştu. Bu yıl yaz aylarında piyasaya sürüleceği tahmin edilen Nothing Phone 2 modeli Geekbench kıyaslam testinde göründü. Özellikleri netleşmeye başlıyor.

Geekbench listelerinde A065 koduyla görünen cihaz 8 çekirdekli Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setiyle ve taro kod isimli anakartla gelecek. Cihaz 12 GB RAM ve 256 GB depolamaya sahip. Kutudan Android 13 ile çıkacak. Ayrıca daha önceki bir açıklama, Android 14 beta desteği kazanacağını gösterdi. Geekbench’in tekli çekirdek ve çoklu çekirdek test sonuçlarında, Nothing Phone (2) sırasıyla 1.253 ve 3.833 puan almayı başardı. 

Ayrıca FHD+ 120 Hz AMOLED ekrana sahip olacak model ,şeffaf bir arka panele, alüminyum çerçeveye ve LED ışık hatlarına (Glyph) sahip olacak. Optik görüntü sabitleme (OIS) destekli 50 Megapiksel ana ve iki sensör barındıracak. Ön tarafındaki selfie kamerasının ise ekrana gömülü olarak sunulması bekleniyor. Cihazın 67W hızlı şarj destekleyen 5000 mAh bataryadan besleneceği söyleniyor. Tasarım konusunda önceki modele göre çok farklılık beklenmiyor. Zaten önceki modelin de oldukça beğenildiğini hatırlatalım.

Başa dön tuşu