Akıllı TelefonAndroidAndroid GüncellemeNothing

Nothing Phone 2 İçin Yeni Güncelleme, Ancak Bir Sorun Var

Nothing Phone 2 için OS 2.5.3 sürüm numarasını taşıyan yeni bir güncelleme başladı. Ancak güncelleme kullanıcıları memnun etmedi.

Nothing markası yakın zamanda piyasaya sürülen Phone (2a) modelinin hatalarını düzeltmek ve kullanıcı deneyimini geliştirmekle meşgul. Ancak marka, Nothing Phone 2 kullanıcılarını da unutmadı. Nothing, cihaz için en son Android güvenlik yamasını, bazı performans değişikliklerini ve yeni bir simge paketi ayarını içeren Nothing OS 2.5.3 güncellemesini yayınlamaya başladı.

Nothing Phone 2, Nothing OS 2.5.3 Güncellemesi Değişiklik Günlüğü:

Neler yeni?

  • Uygulama Çekmecesindeki erişilebilirliği geliştirmek için Nothing Simge Paketinin yalnızca Ana Ekrana uygulanmasına yönelik bir seçenek eklendi.
  • Artık simgeleri düzenlerken daha sezgisel bir deneyim için uygulama simgelerini basılı tutarken Ana Ekrandaki sayfalar arasında gezinebilirsiniz.

İyileştirmeler

  • Araba Bluetooth medya oynatıcılarıyla ilgili bir sorun düzeltildi.
  • Daha yumuşak geçişler için belirli senaryolardaki animasyonlar optimize edildi.
  • Android Güvenlik yaması sürümü Nisan 2024’e güncellendi.
  • Genel performansı artırmak için sistem kararlılığı sorunları çözüldü.

Nothing Phone (2)

64,58 MB boyutunda olan güncellemenin yakında küresel kullanıma sunulması planlanıyor. Ancak görünen o ki kullanıcı topluluğu bu konuda pek de heyecanlı değil. Ocak ayı sonunda dağıtıma sunulan bir önceki güncelleme bazı sorunları çözse de, kullanıcıların özellikle kamera kalitesi ve genel görünüm noktasında umduklarını bulamadıklarını söyleyebiliriz. Ne yazık ki beklentiye rağmen bu yeni güncelleme kamera kalitesi ve HDR kontrolü sorunlarını çözmüş görünmüyor. Kullanıcıların sık sık talep ettiği bu iki özellik muhtemelen bir başka güncellemeye dahil edilecek.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu