Akıllı TelefonAndroidGenelGüncel Teknoloji HaberleriMobirollerNothingTeknoloji

Nothing Phone (1) için Yeni Güncelleme Daha!

Nothing Phone (1) için güncellemeler hızlı bir şekilde yayınlanmaya devam ediyor. Firma bu güncelleme ile telefondaki sorunları çözüyor.

OnePlus’ın kurucusunun yeni girişimi Nothing, geçtiğimiz haftalarda karşımıza ilk telefonu Nothing Phone (1) ile çıkmıştı. LED’leri ve şeffaf tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken bu telefon tam 3 yıl boyunca güncelleme alacak. Bunun sözünü veren firma, telefondaki sorunları çözmek için çıkışından bu zamana kadar 3 tane hata düzeltmesi güncellemesi yayınlamıştı. Bugün ise bir güncelleme daha geldi.

OTA üzerinden sunulan Nothing OS 1.1.2 güncellemesi ile Temmuz ayı Android güvenlik iyileştirmeleri de sisteme ekleniyor. Yaklaşık olarak 38 MB büyüklüğünde olan S1.1-220728-0051  yazılım sürümü telefondaki bilinen sorunları da gidermesi ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Türkiye planları henüz bulunmayan Nothing, büyük bir patlama yaşayacak gibi görünüyor. Özellikle güncelleme konusunda bu telefonu satın alanlar üzülmeyecek. 3 yıl ana Android güncellemesi 4 yıl da güvenlik güncellemelerini alacak olan bu telefonun yeni modelinin de çıkacağını belirtelim. Son gelen bilgilere göre 2. modelde LED’ler kaldırılacak ve farklı bir tasarıma geçiş yapılacak.

Nothing Phone (1)

Güncelleme ile gelen yeniliklere aşağıdan ulaşabilirsiniz;

  • Ekran kapalıyken parmak izi simgesini göstermek için bir geçiş eklendi.
  • Her zaman açık ekran artık varsayılan olarak gece boyunca kapatılacaktır.
  • Gelişmiş şarj performansı ve üçüncü taraf şarj cihazlarıyla uyumluluk.
  • Çözülmüş Bluetooth codec sorunu.
  • Optimize edilmiş küçük kullanıcı arayüzü ayrıntıları.
  • Genel hata düzeltmeleri ve kararlılık iyileştirmeleri.
Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu