Akıllı TelefonGenelMicrosoft

Nokia Microsoft ile yeni bir saçmalık peşinde!

Tam “kurtuldu” diyorduk ki Nokia yine Microsoft ile telefon yapacağını duyurdu. Önümüzdeki yıl Şubat ayında yapılacak olan Mobil Dünya Kongresi’nde açılış konuşması yapacak olan Nokia CEO’sunun neler söyleyeceği herkes tarafından merak edilirken tuhaf bir haber gündeme bomba gibi oturdu. Vietnam menşeili habere göre Nokia Microsoft ile ortaklaşa telefon üretmek için kolları sıvadı. Tuhaf bir şekilde Microsoft‘a satılan Nokia, sanırız yaşananlardan ders almamış olacak ki halen Microsoft ile telefon ortaya çıkartmaya çalışıyor.

Nokia Microsoft
Nokia Microsoft

Gelen bilgilere göre Nokia ve Microsoft, Foxconn tarafından üretilecek 2 farklı telefonu pazara sunacak. Bu telefonların akıllı telefon olmayacağının ise altını çizelim. Bu telefonlar “Bar Telefonu” ya da “Feature Phone” adı verilen yapıda olacağını şimdiden söyleyelim. Yani Microsoft‘un olduğu yerde “yine” beklentileri yüksek tutmayın.

Nokia 3310

Önümüzdeki dönemde ise bir akıllı telefon üretecek olan müthiş ikilinin büyük satış rakamlarına ulaşmasını ise “yine” kesinlikle beklemiyoruz…

Huawei Honor 6X Sızdırıldı

huawei-honor-6x

 

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu