Akıllı TelefonAndroidNokia

Nokia Daha Ölmedi, 17 Yeni Telefon Geliyor

Yeni bir rapora göre Nokia cephesinden on yedi yeni telefon modeli gelecek. Yeni modellerin nisan itibariyle tanıtılması bekleniyor.

11 Şubat 2024 11:57

NokiaMobile hesaplarının HMD olarak yeniden adlandırılması gibi büyük bir değişikliğin ortasında, kimileri Nokia markasının sona erdiğini düşünüyordu. Ancak durumun öyle olmadığı görülüyor. Yeni bir gelişmeye bakılırsa Nokia nisan ayı itibariyle duyurmaya başlayacağı 17 yeni telefon modeli hazırlıyor.

Sektördeki gelişmeler yakından takip eden GSMChina ekibi 2024’te 17 yeni Nokia telefonunun piyasaya sürüleceğine işaret eden güvenilir bilgiler ortaya çıkarmıştır . Nokia ile HMD arasındaki, 2026’ya kadar geçerli olan ve Nokia’nın akıllı telefonlarının pazara sunulmasını sağlayan mevcut resmi anlaşmanın tanınması çok önem. Başka bir ifadeyle ikonik Nokia markası mobil pazarı süslemeye devam edecek.

İşte Yeni Nokia Telefon Modelleri

IMEI Veri Tabanı, yakında çıkacak bu cihazların ayrıntılı özelliklerini açıklamasa da, bu 17 modelin varlığının doğrulanması, Nokia meraklıları arasındaki beklentiyi artırdı. TA-1603’ten TA-1628’e kadar değişen model numaraları, çeşitli tüketici ihtiyaçlarını karşılayan kapsamlı seçeneklere işaret etmektedir. Bu cihazlar şu anda test aşamasında ve çıkış tarihleri ​​belirsizliğini koruyor olsa da, bazılarının yaklaşan Mobil Dünya Kongresi’nde görücüye çıkabileceği bildiriliyor.

Artık Nokia’nın yeni cihazları test aşamasında olduğundan sektör, bu cihazların özellikleri ve teknik özellikleriyle ilgili duyuruları sabırsızlıkla bekliyor. Ayrıntılar henüz açıklanmasa da kesin olan bir şey var: Nokia markası hâlâ hayatta ve gelişiyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu