GenelGündemOyun Haberleri

Netflix, GTA Vice City, GTA San Andreas ve GTA III’ü Abonelerine Ücretsiz Veriyor!

Netflix, GTA Vice City, GTA San Andreas ve GTA III'ü barındıran Grand Theft Auto: The Triology paketini oyun kütüphanesine eklenecek.

29 Kasım 2023 23:36

Netflix, GTA Vice City, GTA San Andreas ve GTA III (3) oyunlarından oluşan Grand Theft Auto: The Triology – Definitive Edition’ı’n abonelerine özel sunucu mobil oyun kütüphanesine ücretsiz ekleyeceğini duyurdu. Android ve iOS kullanıcıları, hiçbir ek ücret ödemeden telefonlarında GTA keyfini çıkarabilecek.

Netflix, GTA Vice City, GTA San Andreas ve GTA III’ü Barındıran Grand Theft Auto: The Triology, Mobile Geliyor!

Dijital içerik platformları arasındaki rekabet her geçen gün artıyor. Her ne kadar Netflix, şimdilik yarışı önde götürse de Disney+ gibi rakipleri hemen arkasında. Üstelik şirket son yıllarda çok sayıda ama kalitesiz içerik ürettiği iddiasıyla abonelerinin bombardımanı altında. Netflix’in bu soruna çözümü ise içerik kütüphanesine oyun eklemek.

Xbox Game Pass ve EA Play gibi servisleri anlatırken sık sık oyunların Netflix’i gibi ifadesini kullanırız. Ancak görünüşe göre artık oyunların Netflix‘i de bildiğimiz Netflix. Bir süredir kütüphanesine oyun da ekleyen platform, şimdi ise Grand Theft Auto: The Triology – Definitive Edition’ı ücretsiz yaptı.

GTA Vice City, GTA San Andreas ve GTA III’ü içeren paket, 14 Aralık’tan itibaren platforma eklenecek. Oyunlar, Netflix uygulaması üzerinden erişilebilir olacak. Dileyen kullanıcılar aboneliklerini platform üzerinde aldıysa Play Store ve App Store’dan da erişecek. Söz konusu yapım için ihtiyacınız olan sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

Sistem Gereksinimi Minimum Önerilen
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit Windows 10 64-bit
İşlemci Intel Core i5-6600K / AMD FX-6300 Intel Core i7-6600K / AMD Ryzen 5 2600
Bellek 8 GB RAM 16 GB RAM
Ekran Kartı Nvidia GeForce GTX 760 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB Nvidia GeForce GTX 970 4GB / AMD Radeon RX 570 4GB
Depolama 45 GB 45 GB

Eğer bilmeyenler varsa, Grand Theft Auto: The Triology – Definitive Edition, Rockstar Games tarafından geliştirildi ve 11 Kasım 2021 tarihinde piyasaya sürüldü. Oyun, GTA Vice City, GTA San Andreas ve GTA III’ü içeren bir koleksiyon ve orijinal sürümlere kıyasla geliştirilmiş grafikler, yeni kontroller ve yeni içerikler sunuyor.

400 TL Değerindeki Dövüş Oyunu Steam’de Ücretsiz Oldu

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Oğuz Çakır

Uzun süredir çeşitli platformlarda devam eden teknoloji editörü kariyerime TeknoBurada.Net'te Yazı İşleri Müdürü olarak devam ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu