Motorola Edge Plus (2023), Play Console’da Kendisini Gösterdi

Motorola’nın Moto X40’ın yeniden markalaştırılmış modeli olması beklenen Motorola Edge Plus (2023) Play Console’da da kendini gösterdi.

Çok kısa bir süre önce Motorola Edge 40 ve 40 Pro modellerinin tüm teknik özellikleri çevrimiçi olarak sızdırılmıştı. Hatta bu modellerden birisi muhtemelen geçtiğimiz Aralık ayında Çin pazarında piyasaya sürülen Moto X40 modelinin yeniden markalaştırılmış modeli olarak karşımıza çıkacak. Motorola’nın bu modellerinden çıkıp haberimize konu olan Motorola Edge Plus (2023) modeline değinmek gerekirse telefon Google Play Console’da görünerek cihaz hakkında bazı bilgileri ortaya çıkardı. Play Console’da motorola rtwo model numarası ile birlikte gözüküyor.

Play Console’da teknik özelliklerinin yanında tasarımıda gözüküyor. Motorola’nın Çin pazarında piyasaya sürdüğü Moto X40 modeli ile neredeyse aynı görüntüye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Teknik özellikleri açısından farklılıklara gidilecek olsa bile tasarım olarak aynı olacağını görmüş oluyoruz. Moto X40 modelinde de olduğu gibi üst orta bölümününde de bir kamera deliği bulunuyor. Ayrıca listeden görünen kadarıyla 1080×2400 piksel ekran çözünürlüğüne ve 400 DPI ekran yoğunluğuna sahip olacak. Telefonun sağ bölümünde ses düğmeleri ve güç düğmesi bulunuyor.

Motorola Edge Plus (2023) Play Console

Listeye baktığımızda Motorola Edge Plus (2023) telefonunu QTI SM8550 işlemcisi ile güçlendirildiği gözüküyor. Bu işlemci çoğunuzun yakından bildiği Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisi. Telefonun 3.00 GHz hızında çalışan Qualcomm Kryo 780 bir çekirdek, 2.50 GHz hızında çalışan Qualcomm Kryo 780 üç çekirdek ve 1.80 GHz hızında çalışan Qualcomm Kryo 780 dört çekirdekten oluşuyor. Ayrıca işlemci Qualcomm Adreno 730 GPU ile paketlenmiş. Android’in son sürümü olan Android 13 ile birlikte ve 12 GB Ram ile birlikte kutudan çıkacak.

İlginizi Çekebilir: Motorola edge 40 Pro Her Şeyiyle Sızdı! Tam Bir Amiral Gemisi Katili

Listeye baktığımız zaman Motorola Edge Plus (2023) hakkında başka bir bilgi gözükmüyor. İlerleyen günlerde hem sızıntılar ile hem de Motorola tarafından resmi açıklamalar ile daha fazla bilgiye sahip olacağız. Ancak o zamana kadar beklememiz gerekecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu