Akıllı TelefonTeknoloji

Moto X (2017) Sızdırıldı!

Motorola’nın son birkaç yıldır amiral gemisi akıllı telefonlarını konumlandırdığı Moto X serisinin yerini bu yıl Moto Z modeli aldı. Lenovo bünyesine geçtikten sonra Motorola yerine Moto markasını kullanmaya başlayan şirketin önümüzdeki yıldan itibaren Moto X serisini tekrar başlatacağı gündeme geldi.

Moto markasını taşıyan yeni bir telefonun görüntüleri slashleaks sitesi tarafından yayınlandı. İddiaya göre söz konusu telefon önümüzdeki yıl tanıtılacak ve Moto X 2017 model numarasına sahip olacak.

Moto X

Ön bölümde parmak izi tarayıcısına sahip bir home butonunun yer verildiği telefonda alt ve üst bölümdeki kalın çerçeveler dikkatlerden kaçmıyor. Arka bölüme konumlandırılan çift LED flaş destekli kameranın ise Moto Z’den miras alındığını söyleyebiliriz.

Söz konusu teknik özellikler olduğunda ise yeni nesil telefona ait şu an için elimizde hiçbir veri bulunmuyor.

>> İlginizi çekebilir; Galaxy A Serisi,Android 7.0 Güncellemesi Alacak mı?

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu