Akıllı TelefonAndroidGenelSamsung

Mercan Mavi Galaxy S7 edge satışta

Galaxy Note 7‘de yaşanan sorunlar Güney Koreli üreticinin tüm satış odağını Galaxy S7 edge‘ye çevirmesine sebep oldu. Samsung Galaxy Note 7 ile birlikte tanıştığımız Mercan Mavi rengi bugünden itibaren Galaxy S7 edge için de satışa sunuldu. Daha önce pembe renkli Galaxy S7 edge‘yi satışa sunan Samsung, Mercan Mavi Galaxy S7 edge ile kullanıcılarına farklı bir alternatif sunuyor.

pink-samsung-galaxy-s7-edge

Ülkemizde resmi kanaldan satışa başlamayan pembe renkli Galaxy S7 edge gibi Mercan Mavi renkli Galaxy S7 edge‘nin de Grey market kanalı ile kısa süre içinde satışa başlayacağını öngörmek yanlış bir tahmin olmayacaktır diye düşünüyoruz. Fiyat konusunda bir tartışma olsa da Samsung’un yurt dışında farklı renkteki ürünleri aynı fiyata sattığını biliyoruz. Samsung Galqaxy Note 7’de sonra ürün gamını genişletme konusunda sorun yaşarken; farklı renk alternatifleri kullanıcılara istedikleri inovasyonu da sağlayacaktır diye düşünüyoruz. Bakalım pembe ve mavi renkli Galaxy S7 edge’ler ülkemizde resmi olarak satışa sunulacak mı?

Galaxy S7 serisi için Android 7.0 beta Yayınlandı

galaxy-s7-teknoburada-net

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Volkan Manav

Gazeteci, Teknoburada.net Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu