Akıllı TelefonAndroidCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriKatlanabilir TelefonlarMeizu

Meizu Katlanabilir Telefon Ligine Katılıyor

Meizu katlanabilir telefon ligine katılıyor. Markanın Çin odaklı büyüyüşü sürerken, katlanabilir telefon ihtimali de masada.

Tanınmış cep telefonu üreticisi Meizu’nun katlanabilir ekranlı telefon pazarına girmeye hazırlandığı bildiriliyor. Weibo’daki popüler kaynağa göre Meizu, 2024 yılının ilk yarısında piyasaya sürülmesi beklenen ilk katlanabilir ekranlı telefonunu geliştirmek için bir proje başlattı.

Meizu’nun Yaklaşan Katlanabilir Akıllı Telefonuna İlişkin Detaylar

Markanın katlanabilir ekranlı telefon geliştirmesi fikri bir süredir spekülasyon konusuydu. Bu tartışmalar bu yılın ilk yarısında yoğunlaştı ve birçok kişi markanın bu projeye olan bağlılığını bildirdi. Ancak katlanabilir ekran teknolojisindeki karmaşıklıklar ve şirketin yeniden yapılanması nedeniyle cihazın lansmanı 2023 yılında gerçekleşemedi.

Bu yeni modele ilişkin spesifik ayrıntılar sınırlı olsa da, telefonun iş pazarını hedef alan 8 inçlik ekrana sahip “kitap tarzı” bir tasarıma sahip olabileceği tahmin ediliyor. Somut bilgi eksikliğine rağmen bu ürüne yönelik ciddi bir beklenti var. Markanın bu lansmanla rekabetçi katlanabilir ekranlı telefon pazarında önemli bir etki yaratıp yaratamayacağı zamanla netleşecek.

Şirket aynı zamanda Meizu 21 akıllı telefonunun Pro sürümü olan Meizu 21 Pro üzerinde de çalışıyor.

Cihazın teknik özellikleriyle ilgili spesifik ayrıntılar doğrulanmasa da, Snapdragon 8 Gen 3 yonga setine, daha büyük bir 2K çözünürlüklü ekrana, 80W kablolu ve 50W kablosuz şarja sahip daha büyük bir bataryaya (muhtemelen 5.020mAh) sahip olması bekleniyor. telefoto kamera. Meizu 21 Pro’nun Çin’de kesin çıkış tarihi belirsiz ancak Ocak 2024’te olması bekleniyor.

 

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu