Akıllı TelefonAndroidCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriMeizu

Meizu 21 Pro, Yüksek İhtimalle Şirketin Son Akıllı Telefonu Olacak

Meizu 21 Pro için resmi duyuru geldi. Şirket, akıllı telefon sektöründen çıkmaya göz kırpan paylaşımlar yapmışken bu duyuru garip.

Geely’nin sahibi olduğu şirket, akıllı telefon işini bıraktığını duyurduktan sadece yedi gün sonra Meizu’nun 29 Şubat’ta yeni bir akıllı telefon piyasaya süreceğini doğruladı. Weibo’da yayınlanan ilk tanıtım görseline göre yeni cihaz, Meizu 21 Pro olarak adlandırılacak ve 6,79 inç ekrana sahip olacak.

Şirketin CEO’suna göre cihaz, Meizu’nun akıllı telefon işindeki kuğu şarkısı olmalı. Perşembe günkü etkinliğin, cep telefonlarından yapay zekaya geçişi resmen işaretleyeceği için tarihi bir olay olduğu söyleniyor.

Şu anda bu cihaz hakkında çok az bilgi mevcut. CEO, “Xiaomi 14 Ultra ve Huawei Pocket 2’de bulunanlardan daha üstün olan gelişmiş AI konseptlerini” içereceğini belirtti ancak bunların neleri içerdiği belli değil.

CEO, FlymeOS ekibinin yeniden yapılandırılacağını ve Open AI gibi dünya çapında mevcut LLM’ler için AI terminalleri geliştirmeye başlayacağını söylediği için Meizu 21 Pro’nun ne tür bir destek alacağını merak ediyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu