Sosyal Medya

Mark Zuckerberg Hacklenirse Ne Olur?

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu Facebook’un yaratıcısı olan Mark Zuckerberg’in sosyal medya hesaplarının hacklendiği ortaya çıktı.

Sosyal medya üzerinde ufak bir takipçi kitlesine sahip olan Ourmine isimli hacker grubunun Mark Zuckerberg’e ait olan Instagram, Pinterest, Twitter hesaplarını ele geçirdiği iddia edildi.

Sosyal Medya Devine Büyük Şok

Sosyal medya devinin CEO’sunun sosyal medya hesapları şu an oldukça normal gözüküyor olsa da basına sızan bazı görüntüler hacklenme iddialarını doğruluyor.

mark zuckerberg - teknoburada

İlginizi Çekebilir: WhatsApp Görüntülü Görüşme Özelliğine Kavuşuyor

Zuckerberg’e Açık Davet

Ourmine ekibi yapmış oldukları işten oldukça memnun olduklarını belirten bir mesajı kendi Twitter hesaplarından yayınladı. Aynı mesaj Mark Zuckerberg‘in Pinterest hesabında da grup tarafından yayınlandı. Grup Zuckerberg’i kendileri ile iletişime geçmeye çağırdı mesajları ile ne tür bir sonuç elde etti bunun sonucu ise hala bilinmiyor. Konu ile ilgili ne sosyal medya platformlarından ne de ünlü CEO’dan bir açıklama gelmedi.

Twitter Gece Modu Özelliğini Test Ediyor

twitter - teknoburada
Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Volkan Manav

Gazeteci, Teknoburada.net Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu