Akıllı TelefonAndroidGenelLGVideo İncelemeler

LG V20 Gerçek Kullanım Pil Testi – Türkiye’de bir ilk daha

Akıllı telefon pazarının en önemli oyuncularından birisi olan LG için son 2 yıl pekte iyi geçmedi. G4‘te yaşana kronik sorunlar birçok kişinin markaya olan güvenini kırsa da inancını kırmadı; zira Güney Koreli üretici gelen sorunları ciddiye aldı ve kullanıcıların mağdur edilmemesi için değişim ürünleri ile memnuniyet sağlamaya çalıştı. G5‘in modüler yapı ile gelmesi inovasyon açısından iyi olsa da kullanıcı deneyimine katkı sunmaması ile pekte beğenilmedi. Zaten V20‘de ve önümüzdeki ay tanıtılacak G6‘da da bu yapıdan vazgeçildi. Samsung Galaxy Note 7‘lerin geri toplatılmasından sonra Android ekosisteminin en önemli ürünü haline gelen V20 ise sanırız gerekli ilgiyi göremeyen bir ürün oldu. Bugün bir süredir incelediğimi LG V20 Gerçek Kullanım Pil Testi ile karşınızdayız. V10‘da kullanılan 3000 mAh pil gücünü V20‘de 3200‘e çıkartan LG‘nin yeni telefonu V20 ile nasıl bir pil performansı sunacağını hep birlikte test etmeye ne dersiniz?

LG V20 Gerçek Kullanım Pil Testi
LG V20 Gerçek Kullanım Pil Testi

LG V20 Gerçek Kullanım Pil Testi Nasıl Yapıldı?

Bu testi yaparken gerçek hayatttaki kullanım senaryolarına bağlı kalmaya çalışıyoruz. Bu tarz testleri oyun ya da benchmark testlerine yaptırmak yerine tüm gün boyunca telefonu kullanarak yapıyoruz ve bu da sizlerin telefonun pil gücü ile ilgili çok daha iyi bir fikre sahip olmanızı sağlıyor.

LG V20 Gerçek Kullanım Pil Testi 

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan testimize geçelim… Bakalım 3200 mAh pil gücüne sahip LG V20 bize nasıl bir performans sunacak?

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu