Akıllı TelefonAndroidGenelLG

LG V20 Bilinmezi Devam Ediyor

Akıllı telefon pazarı hiç olmadığı kadar karışık bir dönemden geçiyor. Samsung‘un başına gelenler ve Galaxy Note 7‘nin geri çağrılmasını atlatamamışken; iPhone 7‘nin tıslaması ve bazı bug’lar ile gelmesi kullanıcılarda “acaba beklesem mi?” algısını oluşturmaya başladı. Bütün rüzgarı arkasına alan Güney Koreli teknoloji devi ise “acaba yelkenleri açsam mı?” derdinde. Böyle diyoruz zira LG yeni nesil amiral gemisi LG v20 ile şu anda global pazarda Android ekosisteminin en tepesinde yer alıyor.

lg-v20-ofic-2

Bu durumu lehine çevirebilecekken halen telefonun Avrupa’da ve ülkemizde satılıp satılmayacağına bir cevap bulabilmiş değiliz. Gelen bilgilere göre V20 bu hafta içinde Güney Kore’de satılmaya başlanacak. 21 Ekim tarihinde global lansmanı yapılacak olan telefonun Kuzey Amerika, Asya, Latin Amerika ve Orta Doğu da dahil olmak üzere birçok lokasyonda satılacağı öngörülüyor.

Ülkemizde satışının olacağına inanıyorken bu açıklamalar büyük bir hayal kırıklığını da beraberinde getiriyor. Bakalım V20 ülkemizde satışa sunulacak mı?

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu