Akıllı TelefonAndroidGenelLG

LG V20 Amerika’da Satışa Başladı

Güney Koreli üretici LG için 2016 pekte kötü geçmiyor. Hemen hemen her alanda kar elde eden firma geçtiğimiz yıla göre daha yüksek satış rakamlarına ulaşarak yoluna devam ediyor. Bu yıl Şubat ayında yapılan Mobil Dünya Kongresi öncesinde tanıtılan LG G5 2016’nın telefonu oldu mu olmadı mı bunun kararını size bırakıyoruz ama LG G5 fiyatının istenen noktaya gelmesi ile telefonun bir anda tekrar popüler hale geldiğini rahatlıkla dile getirebiliriz. Geçtiğimiz yıl tanıtılan ve 2 ekrana, 2 ön kameraya sahip olan LG V10‘nun devam telefonu LG V20 ise oldukça merak ediliyordu. Ülkemizde henüz satışa sunulup sunulmayacağı şu saat itibariyle belli olmayan yeni nesil amiral gemisinin Amerika’da T-Mobile tarafından satışa sunulduğunu belirtelim. Amerika’dan bize ne? diyebilirsiniz ama bu süreç aslında telefonun global pazarda ve ülkemizde de satışa sunulacağının en büyük göstergesi oluyor.

https://youtube.com/watch?v=88RB4qKWP50

Gelen bilgilere göre T-Mobile bugünden itibaren 200 dolarlık fiyat avantajları ile V20 satışına başlıyor. Verizon ise 28 Ekim tarihinde ürünlerin satışına başlayacağını duyurdu. Ürünün Amerika fiyatının 749 dolar ile 799 dolar arasında olduğunu ve Bang & Olufsen tarafından üretilen H3 kulaklığın hediye olarak verildiğinin de altını çizelim. LG V20‘ye genellikle Galaxy S6, Galaxy S6 edge ve özellikle Galaxy Note 4 kullanıcıların geçiş yaptığı T-Mobile tarafından dile getiriliyor.

LG G5 Android 7.0 Güncellemesi Ne Zaman?

lg-g5-0015-1500x1000

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Volkan Manav

Gazeteci, Teknoburada.net Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu