Güncel Teknoloji HaberleriLGVideo İncelemeler

LG Online Satışlara Başladı! %10 İndirim Kuponu da Geldi

LG Türkiye son dönemdeki en doğru satış stratejilerinden birisini gerçekleştirdi ve LG Online satışlara kendi sitesi üzerinden başladı...

Online satış kanalları her geçen gün daha fazla hayatımızda yer almaya başladı. Özellikle pandemi sonrasında dijital alışveriş öyle bir noktaya geldi ki; market alışverişlerimizi bile online üzerinden yapıyoruz. Son dönemde bazı markaların da kendi siteleri üzerinden online satış yapmaya başladıklarını görüyoruz. İşte bu kervana LG Türkiye de katıldı ve kendi sitesi üzerinden online satışlara başladı. Dünyanın en büyük teknoloji firmalarının başından gelen ve dost ülke Güney Kore‘nin markası olan LG Online satışlarına da oldukça güzel bir şekilde başladı.

Güzel diyoruz zira LG Türkiye online alışveriş yapacak olan kullanıcılarına tüm ürünlerde geçerli %10 indirim kuponu tanımladı. Yapmanız gerekenleri aşağıdaki videoda anlattık ama bir kez da burada üstünden geçelim. Zira bugün LG‘den %10 indirim kuponu birçok kişinin işine yarayacak çok özel bir indirim diye düşünüyoruz. Peki bu indirim kuponuna nasıl sahip oluyoruz?

LG Online Satış ve %10 İndirim Kuponu

Bugün yapmanız gereken şey çok basit öncelikle LG Türkiye internet sitesine giriş yapıyorsunuz. Daha sonra üstte bulunan giriş yap / kayıt ol ksımından kayıt oluyorsunuz. Kayıt olma işi de çok basit; dilerseniz Apple hesabınız ya da Google hesabınız ile hızlı kayıt oluşturabiliyorsunuz.

Daha sonra da tüm ürünlerde kullanabileceğiniz LG %10 indirim kuponu sizlerin oluyor. Biz videoda da göreceğiniz üzere 845 bin TL‘lik bir televizyonda bu kuponu kullandık ama siz isterseniz çok daha uygun fiyatlı ürünlerde bu indirim kuponunu kullanabilirsiniz. Özellikle birçok okuyucumuzun monitör ve TV tarafında bu indirim kuponunu kullanmak isteyebileceğini de düşünüyoruz. Fiyatı yüksek olan ürünlerde daha fazla indirim kazandığınızında altını çizelim. 5 bin TL’de 500 TL kazanırken bizim gibi 845 bin TL’lik bir üründen de 84 bin TL’lik bir indirim alabilirsiniz. Bunu da unutmayın…

Sizler için hazırladığımız video içeriği aşağıdaki linkten de izleyebilirsiniz…

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu