Akıllı TelefonAndroidGenelLGVideo İncelemeler

LG G5 Ekran Parlaklığı Testi [Video]

LG‘nin geçtiğimiz Şubat ayında yapılan Mobil Dünya Kongresi’nde tanıttığı yeni nesil amiral gemisi LG G5 modüler yapısı ile rakiplerinden farklılaşırken arkada bulunan ve farklı işlere yarayan çift lens teknolojisine sahip kamerası ile kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen bir ürün oldu. Son dönemde fiyatların geri gelmesi ve Galaxy Note 7‘de yaşanan sorunlardan sonra güncelliğini kaybetmeyen LG G5‘in ekran tarafında oldukça fazla soru işareti bulunuyordu. 800 nit parlaklık değeri olduğu belirtilen LG G5‘in özellikle güneş altında iyi bir parlaklık performansı sunmadığı ile ilgili eleştiriler alıyordu. Biz de teknoburada.net olarak 2 farklı LG G5 ile LG G5 Ekran Parlaklığı Testi yapmaya karar verdik.

LG G5 Ekran Parlaklığı Testi
LG G5 Ekran Parlaklığı Testi

Testi yaparken 2 farklı LG G5 kullandık. Bunlardan biri bize gönderilen ilk telefon diğeri de daha sonra gönderilen bir telefondu. Her iki telefonun da LG Türkiye tarafında bize gönderildiğinin ve her iki telefonun da “Test Telefonu” olduğunun altını tekrar tekrar çizelim. Yapılan test oldukça basit ve spesifik bir test. İki telefon ile aynı videoyu izliyoruz ve bu noktada telefonların ne kadar şarj harcadıklarını inceliyorduk ki; o da ne?

Şimdi dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan yaptığımız teste geçelim. Bu test dünya üzerinde sadece bizim tarafımızdan yapılan oldukça özel bir çalışma oldu. Videoyu izleyince gerçekten gözlerinize inanamayacaksınız…

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu